Skocz do zawartości

Telewizor w pokoju noworodka!!!??? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No raczej nie zaleca się takiego sprzętu ze względu na niezdrowe promieniowanie. Podobnie jest zresztą z komputerami, laptopami, etc. Z drugiej strony bez przesady i paranoi - nie wywalajmy zaraz telewizorów z domów. 😉

U mnie, no niestety, ze względów mieszkaniowych maluszek musi znosić obecność takiego sprzętu. Choć gdyby miał swój pokój pozwoliłabym co najwyżej na radio - bo mój Smyk kocha słuchać muzykę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Gabi ma osobny pokoik w którym nie ma telewizora, jest za to sprzęt muzyczny, bo zasypia przy kołysankach.

Jednak w ciągu dnia czas spędza ze mną w naszym pokoju i tam jest TV 🙂 Podobnie jak Gosia nie ukrywam, że często na niego zerka 🙂 Jak musze coś szybko zrobić, a mała marudzi to wsadzam ją w bujaczek i włączam bebe TV - bajeczki dla najmłodszych...oczywiście nie robię tego zbyt często :P

Ale na pewno długo nie zawita drugi TV w pokoiku córki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na pewno tv nie jest zdrowy dla takich maluszków , ale co tu zrobić jak ma sie jeden pokój? chodzi o promieniowanie , wystarczy ustawić łóżeczko tak aby było jak najmniejsze -jeszcze nie rozważałam tego tematu ale pewno warto poczytać na ten temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za tyle wiadomości 😉 do narodzin Naszego dziecka jeszcze zostało dużo czasu ale juz teraz zastanawiamy sie co zrobimy z tv później doszliśmy do wniosku, ze jak maleństwo przyjdzie na świat to tv będzie wtedy nie używany i tyle...jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc pozdrawiam i miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, albo ustawić łóżeczko tak by zmniejszyć promieniowanie, jak sugeruje Ola. Hm, np. najdalej od łóżeczka, no i nie kierując tv w jego stronę. Także używać jak najmniej. 🙂

Kaczuszko no nawet jeśli masz jeszcze czas, to rzeczywiście, warto myśleć o wszystkich szczegółach... bo potem nie ma na to tyle czasu. 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...