Skocz do zawartości

fenoterol w ciąży ! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamy! 🙂


Jestem w 20 t.c i dzisiaj byłam u lekarza, stwierdził on że mam zbyt twardy brzuch i przepisał mi fenoterol (1x 1/2). Czy też brałyście te tabletki i czy wam pomogły? 😞 wiem tylko tyle że są one rozkurczowe ale boję się czy mojemu maluszkowi nie zaszkodzą 😞

czekam na odpowiedź z góry dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę fenoterol od 27t.c., 8 razy dziennie po pół tabletki. Ja u siebie widzę poprawę, brzusio jest miękki i można w miarę funkcjonować. Mam go przyjmować do 36 t.c.
Z dzidzią nic się nie dzieje po tym leku 🙂
Zresztą jak mi jeden lekarz powiedział, napewno zrobią mniej szkody niż by wcale ich nie brać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja brałam ten lek ale tylko 4 dni, tragicznie sie po nim czułam,on wywołuje ogolne roztrzesienie, szybkie bicie serca, mi było niedobrze po nim, mialam zawroty głowy a ręce tak latały ze szklanki nie moglam utrzymac, bralam co 8 godzin jedna tabletke, ale moim zdaniem lekarz powinien Ci przespisac dodatkowo lek na uspokojenie organizmu, po z tego co wiem feneterol bierze sie z lekiem ISOPTIN albo jeszcze jakims innym.Jak przeczytałam na ulotce jakie moze miesc dzialanie dla dziecka to sie przerazilam i poprosilam gina o odstawienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tego fenoterolu biorę 3x1 dipfergan (na ogólne uspokojenie organizmu, bo jak już dziewczyny pisały, nieźle jest się roztrzęsionym po nim), do tego 3x1staveran (ten lek ochronnie na serduszko, bo po fenoterolu serduszko bije 2 razy szybciej).. i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...