Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczyny!
widzę że Wy tu o jedzeniu...a ja od wczoraj na odrobinie ryżu! normalnie cos mnie wzięło i leżę plackiem 😞 oczywiście z gorączką!! rano wymiotowałam i boli mnie brzuch 😞 nie wiem czy to nie ta jelitówka! cholera, mam nadzieje że nie...
trzymajcie się zdrowo!! nie mam nawet siły żeby napisać tego posta...masakra jakaś 🙂
buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj Aga to trzymaj się tam cieplutko i zdrowiutko, mam nadzieję że szybko Ci przejdzie to paskudztwo 🤨 😘

a ja właśnie do sernika zasiadłam, dostałam od mamy spory kawał bo kazała mi się z teściową podzielić ale mi nie wyszło i właśnie pałaszuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pisało się dziś nieźle ale jeszcze przede mną długa droga bo dopiero pierwszy rozdział kończę powolutku 🙂 ale załapałam wenę to teraz będę mogła siedzieć i pisać 🙂 ale na dziś już koniec idziemy z niunią pod pierzynkę. Miłego wieczorku dziewczynki.
Aga właśnie uważaj na to chorubsko żebyś się nie odwodniła pij dużo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzis wyrwalam sie z domu i pojechalam na spotkanie z moja paczka jeszcze z liceum, taka reaktywacja 🙂 fajnie było ale mnie podłamali bo nie podoba im się żadne z imion co wymysliłam dla dzidzi.. i teraz już nie wiem.. może faktycznie trzeba jeszcze raz to przemysleć..
a tak ogólnie to dziś się dobrze czułam tylko musialam sie 2 godzinki przespac jak zwykle w ciagu dnia bo znow jakos mnie tak oslabilo. a na obiadek to wczoraj na 2 dni nagotowalam i dzis mialam spokój 😁 a był gulasz z ziemniaczkami i ćwikłą, a schabowy wczoraj 😉 no a na kolację kawał pizzy i ..soczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Ela no wsumie masz racje cieplutko u mnie wczoraj bylo z 22 C jak nic.
Ale ja zazwyczaj siedze w domku nie mam z kim wyjsc ani nic a samej to sie nie chce bo wsumie to nie ma gdzie..
Jak samopoczucie dzisiaj ? Bo wczoraj z tego co widze to lekko kiepskawe bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki 🙂
a tu znowu od wczoraj sporo postow 🙂 hihi a taka piekna pogoda to ja sobie z tesciowka na dzialeczce siedze 😉 dzis pewnie tez pojdziemy 😉
Wczoraj nie mialam jakos humoru to nawer nic nie pisalam...eh
bylam popoludniu w hurtowni kupilam buteleczki w promocji z LOVI jedna duza druga mala za 23zl a normalnie to 1 tyle kosztuje takze jestem dumna z siebie 🙂 no i dydusia 🙂)i takie tam pierdoly czapeczki kilka niedrapek proszek dla niemowlakow zebym mogla to co mam wyprac 😉


Agus zdrowiej szybko i polecam jagody pomagaja na zoladek 😉)

;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli, ja też nie mam z kim wyjść. Mam psa, ale spacery z nią to istna udręka i problemy. A humor dzisiaj też do bani i dlatego staram się pisać oszczędnie. Co chwilę w nocy się budziłam, a teraz jakiś kretyn mi tu muzykę na cały regulator słucha, że oszaleć idzie...I tak już po 8 daje czadu...Więc spać się chce cholernie.... Do tego baaardzo, ale to bardzo marzyłam o córeczce, a lekarz powiedział, że to chłopak. Niedość, że jestem rozczarowana tym, że wszytsko w życiu idzie mi na odwrót to jeszcze mam wyrzuty sumienie , że nie chce własnego synka bo wolała bym córkę i zawsze o niej marzyłam. Popłaczę sobie to może przejdzie. Krystiana i tak do nocy nie będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, zaraz biegne na sniadanko jak cos mam w lodowce wogole 😉 ale najpierw do Was chcialam zagladnac. Ela Ty nie mialas miec czasem wczoraj usg? jak było? chyba ze mi sie cos pomyliło. Ja dzis jade ale dopiero na 17 wiec bede pozno wieczorem a jak bede padnieta to rano dopiero. kurcze nie lubie tak późno do lekarza jeździć bo caly dzeń czekam, teraz musze sie od razu na jakies ranne godziny umówić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do butterfly 🙂 kochana wiem co czujesz ja tez marzyłam o córeczce a lekarz przed wczoraj powiedział ze znowu chłopak po raz 3 usłyszeć to samo to już na prawdę jest przekichane nie martw sie chłopcy też są bardzo kochani 🙂 i przepraszam ze się wtrąciłam pozdrawiam Was serdecznie mama październikowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ubiegłaś mnie z postem zanim swój napisałam. czyli dobrze pamietałam. Ela nie martw się, jeszcze będziesz z synka dumna a córeczkę kiedyś zrobicie i będzie miała starszego brata który się nia bedzie opiekował i wogóle będziesz bardziej doświadczona i będziesz małą rozpieszczać, a synek na początek to bardzo dobrze. ja dzis jade i tak myślęże też bym chyba coreczke teraz wolała ale jak będzie syn to też ok bo tak jak mówię, ja zawsze chciałam miec starszego brata.. a córę się jeszcze zmajstruje, albo i dwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku Elu glowa do gory hmm wsumie powiem ci ze ja podobnie zareagowalam bo wszyscy mi mowili ze bede miala synka i tak sobie juz wpoilam do tej mojej malej glowni ze bedzie synek a na usg jak babka mi powiedziala ze bedzie dziewczynka jakos malo sie ucieszylam, chodz w sercu jak wam pisalalm chcialam miec coreczke nie wiem czemu tak jest jakos tak wogule czekalam tyle na ten dzien a wcale szczesliwa z tego szpitala nie wyszlam moze to dlatego ze mojemu minka lekko sie zmienila jak uslyszal corka bo pragnol synka i ja sie juz na niego nastawilam bo moj zazwyczaj jak cos chce to, to dostanie. No ale coz kochana glowa do gory nic sie nie martw tez mialam wczoraj ochote sobie poplakac wkurzalo mnie wszystko ale wyplaczesz sie i bedzie napewno o 1oo razy lepiej kochana... buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 no przy 3cim dziecku to tak zawsze jest, moi wszyscy znajomi co mają albo 2 córy albo 2 synów to boją się kolejnej ciązy żeby znow to samo nie było i ciagle słyszę że żeby im ktoś zagwarantował że będzie odwotna płeć to by się od razu zdecydowali 😉 ja sama jestem takim przykładem bo 3 dziewczynką byłam i rodzice też na chłopca liczyli ale nigdy nie odczułam tego i bardzo sie cieszyli z kolejnej córy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania87 dokladnie zazwyczaj kobieta w ciazy jak jest jej zle i wogule to nazeka i mowi ze nigdy wjecej zadnych dzieci i wogule ale jak juz malutki troszke podrosnie i sie wychowa to zaraz chcesz wsumie nastepnego 😉 wjec ja swojemu tez powiedzialam ze jeszcze synek na nas czeka , a on do mnie ale to troszke nie pokoleji bo mial byc pierwsze synus zeby wlasnie pilnowal siostry 😜
No ale cuz plci sie nie wybiera, mozna ja tylko w jakis tam sposob lekko zaplanowac ale co wyjdzie to nigdy nie wiadomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję, dziękuję 🙂 trzymajcie kciuki żeby się dziś moje dziecko na matkę nie wypięło tyłkiem tylko się ładnie ujawniło 🙂 trochę się boję że będzie akurat spać bo wczoraj cłe popołudnie spało dopiero w nocy harce były (też bym tak chciała 😉 ) no ale póki co jestem dobrej myśli bo narazie śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 😆 , ja juz po śniadanku a wszystkim co jeszcze chrumają życzę smacznego 🙂
Elu zobaczysz jak niuniu sie urodzi zapomnisz ze chciałaś dziewczynkę 😜 pewna jestem 🙂 ja też po cichu pragnęłam chłopca, mój mąż także ale jak zobaczylismy małą już na USG nie było mowy o żadnym chłopcu więcej 🙂 buziaki dla Ciebie 😘
Aniu87 gratulacje!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...