Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ok myffa zapisalam sobie ale jutro zuaktualizuje tabelke 😉
co do pepka mnie nie boli ale juz taki nosek sie z niego zrobil ;/ strasznie mi sie to nie podoba;/
a co do anglikow to jakas masakra ;/ nie popisali sie zabardzo ;/ juz zeszly mecz byl o wiele wiele lepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc brzuchatki uff padam z nog normalnie.. ZMęczona jestem nieziemsko i ide zaraz spac..Kupilam 4 bodziaki i tyle nic szczegolnego hmm.. a jezeli chodzi o plecy Loli to ja polecam duuuuużo lezenia i odpoczynku wtedy pomaga (sprawdzone przez weekend) No mi plecki juz pekaja a stopy mam jak banki uroki ciąży... to uciekam papa słodkich snow :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki!dziś postanowiłam jeszcze wcześniej wstać ,bo wybieram się z mamą na miasto na małe zakupy ,bo mój mały chrześniak ma jutro 2 latka i muszę mu jakiś prezencik kupić....ale kurde nie wiem co jest ze mną z rana...fakt zawrotów głowy nie mam ,ale już lekko boli mnie baniak i kurde chyba zaraz zachaftam sobie laptopa....... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 nie mam pojęcia od czego.......normalnie jak w 1 trymestrze 😠 😠 już bym wolała mieć pyty spuchnięte 🥴 Loli a ty sobie spróbuj rozgrzać bolące miejsce termoforem lub jakimiś okładami.....robiłaś już tak?mi to pomogło 🙂
nie rozpisujcie się dziś za bardzo ,bo jak zawsze 15 str będę musiała nadrabiać...chociaż od dziś weekend to może tradycyjnie będzie cisza 😜 😜 😜 😜 trzymajcie się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! bylam wczoraj wieczorem tak jak obiecałam ale patrze a tu 70 stron, mysle no nic trzeba czytać.. zaczelam ale po 40 stronach cos mnie wywaliło z brzuszka i sie nei dało wejsc, wiec dzis od rana konczylam czytac i juz jestem na bieżąco 😁
ten przedostatni egzamin zdałam na 4,5 a ten wczorajszy to wyniki we wtorek beda, oby do przodu bo to juz by było na tyle wtedy 😁 nie powiedzialam wam jeszcze ze jak bylam ostatnio na egzaminie autkiem to rozwaliłam troche bok 😁 tzn zagiełam próg w aucie, nawet nie widziałam kiedy, no i oczywiście 300zl w plecy, a to pech jak nie wiem bo 2tyg tgemu nam sie ubezpieczenie skonczylo, caly rok nic nic a tu 2 tyg po i trach, jak pech to pech trzeba płacić z własnej kieszeni 😞 wczoraj rano autko wrocilo z naprawy to juz mój męzulek sie ze mną wybrał na egzamin żebym znów coś nie wymyslila, i dobrze ze byl bo cos mnie brzuch osstatnio pobolewa. czytam tu o waszych bólach i powiem wam ze u mnie coraz gorzej, nie wiem jak to do konca bedzie. w nocy mi sie brzuch napina tak bardzo i twrdy jest, a w dzien boli mnie cos na wysokosci łopatki z prawej strony, to juz od 3miesiaca mam ale teraz jest gorzej, i boli tez zz przodu w tym samym miejscu, musze siedziec wyprostowana ale i tak boli, juz nawet jak leże, wiec nie wiem jak to dalej bedzie, a od wczoraj boli mnie brzuch powyżej pępka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzuszki uu to widze ze miesiąc boleści jest.. Każdą cos boli.. Trzymajcie sie dziewuszki jakos przetrwamy 😉 U mnie pogoda straszna nic mi sie nie chce ehh... No ale coz Trzeba sie wziąć do zycia 😁 MIlego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze taka powoli zbiureczka sie robi w weekend 🙂 kazda napisze pare słów i znika wszystkie pewnie maja jakies plany 🙂
U mnie pogoda tez taka szarawa jest, ale jeszcze nie mam zadnych planow i wsumie hm nie wiem co bede dzis robila, napewno zaraz musze isc zjesc jakas jajecznice 🙂 bo mam dzis na nia smaka 🙂
A i pewnie bede robila kolerzance paznokcie 😉 jakos wrzuce arcydziela zdjec 🙂 w tygodniu :P
Bede sie odzywac 🙂
Plecki jeszcze troszke pobolewaja.. ale juz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
a ja miałam problemy z wejściem na brzuszek, ale na nowsze konto się udało, na starym nie pamiętam hasła 😞

Aniu gratuluję zdanego egzaminu 🙂 ten ostatni też pójdzie tak dobrze, zobaczysz 🙂

Loli maila do Ciebie pisałam, a Ty nic 😜

kurde, dzisiaj na to panieńskie idę do zadymionej knajpy...pewnie szybko się to skończy dla mnie! nie jestem dobrze nastawiona na ten wieczór, ale to może będzie akurat świetnie 🙂 często tak jest 🙂
żaluję że nie miałam rano przy sobie aparatu! leżałam w łóżku a brzuch z prawej strony pępka wyżej od tego z lewej strony o jakieś 5 cm 🙂 🙂 wyglądało to niesamowicie 🙂 żeby aż tak duża ta moja Mała była? 🙂 albo mi się macica zrolowała na boku 😜 chyba będę spać z aparatem 😁
mój od rana jakiś nerwowy chodzi, więc nie wchodzę mu w drogę...że on to niby może mieć zły humor, a ja nie! ech chopy chopy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihih 🤪
brzuszek chyba sie naprawil tak jak Admin mi pisal 😉) ze przechodzi na swoj serwer i powinno wszystko dzialac 😉 A pisze z przegladarki gdzie nie chcialo dzialac za skarby swiata... co prawda ciezko ale ale wazne ze dziala 😁 😁 😁 hihihi 🤪

Zboczuchy moje kochane, wiem ze w weekend tu hula cisza 🙂
U mnie wsio git... 🙂 tylko cos mnie zebra bola ale to chyba maly je tak okopal 😉
Nie moglam pisac ale wszystko widzialam 😁 hehe
Kasia fajnie ze wrocilas, nie zazdroszcze ze bylas tyle w szpitalu... dbaj o siebie i dzicie 😉)
Dosik no ta fota to na miniaturce wygladalo jak bys nie miala majtow:P hihih < napalon>y byl na maksa 😁 😁 😁 😁 hihih

mam nadziejej ze juz bede mogla zagladac tu normalnie i pisac tez 😉)
Ale lepiej nie zapeszac 🙂))

buziaki zarloki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekendowa cisza panujee 😁
No Aniu miałam i majty i spodnie ale ciesze się ze Ci się zdjecia podobają 😁 hi hi
U nas tez wszystko ok 😁
jedziemy dzis z mężem do silesi do katowic na zakupy 🙂 może znajomii z nami pojadą.
A teraz mykam do sklpu by coś na jakis szybki obiad zrobić bo od rana do teraz latalismy za tapetami i nowym łóżkiem 😁
bo w tym tygodniu rozpoczynmy remont 🙂
Agaa: Baw się tam dobrze na panieńskim i uważaj na siebie i małą 🙂 ;*
Miłego weekendu ;* Będe zaglądać tu w wolnych chwilach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny 🙂
a Ty Dosik miałaś być na weselu no nie???

ech no ja się tak średnio cieszę że idę...mój jedzie na jakiegoś grilla na wolnym powietrzu,a ja ciężarna na zadymioną imprezkę 🙂 super 😉 z pijącymi laskami - super 😉
idę się kąpać, a jutro napiszę jak było 🙂

miłego popołudnia i wieczoru kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że będzie fajnie 🙂

eee no to Dominika fotki jakieś chce 🙂 wprowadziłaś mnie w bląd bo myślałam że dzisiaj 😁
a to tak dziwnie w środę? szok 🙂 z takim czymś się jeszcze nie spotkałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też i szczerze byłam w pon w szoku to był ten czas co nie było neta i nie miałam jak wam napisać :P a mam jedno takie ciekawe zdjęcie 🙂 pokaże wam zaraz.
Bo to slub cywilny był a pozniej wesele na sali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus przepraszam cie ale dopiero teraz przeczytalam jak napisalas, ja robilam te pazurki wyszly boskie postaram sie je wam jakos pokazac jak mi sie uda bo fotki juz zrobilam tylko musze zgrac na kompa z telefonu od mojego 🙂
Teraz wsumie lece zrobic jakies zakupy bo swiatlo sie pali tylko w lodowce 😁
Buziaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...