Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czekoladka 😞 weszłam jeszcze rano żeby poczytać jakie fajne rzeczy wypisywałyście wczoraj i taki szok....bo nie wiem co napisać! strasznie mi przykro i mam nadzieje że Ci się w życiu poukłada po Twojemu! buziak ode mnie :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 dla mnie to też 😲jeśli chodzi o sytuacje Czekoladki .... jak dla mnie to jest skur..... bykiem !!!!!! trzymajcie się dziś mam od chol... latania po mieście maż wypłatę wczoraj przyniósł i trzeba porobić opłaty 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jacie teraz to dopiero musimy na siebie uważać skoro takie rzeczy się dzieją 🤨 Myślałam, że pierwszy trymestr jest najgorszy bo ryzyko poronienia itp. A tu takie strachy 😞 Może ja teraz taka spokojna jestem bo pierwsze tygodnie, miesiące ciąży miałam takie paskudne 🤢
Czekoladko współczuje Ci z całego serca. Nie dość, że Cię nie szanuje jako kobietę to nawet jako matke waszego dziecka nie ma do Ciebie szacunku 😠 Z tego co piszesz idzie wywnioskować , że jesteś silną kobietą...A maleństwo jeszcze doda Ci sił żeby sobie to poukładać. Nastawi ją przeciwko Tobie..Jasne. Chyba przekupując kilkulatkę piwem pod blokiem 🤨 Ech żal... Aż się wstydzę, że ja narzekam czasami na mojego Krystiana 😞
Żeby tylko dzisiaj był lepszy dla was i dla mnie dzień 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej....
Mi wczoraj Karol wieczorem czytal wszytskie posty co pisalyscie ale nie mialam sily juz nic mu dyktowac...
Bogus mycha jestes dzielna i silna kobitka i jak juz tyle z nim wytrzymalas to nie daj sobie...tak nie moze byc jak on Cie traktuje 😞 sa rozne osrodki, albo nawet w kosciele poradnie rodzinne idz tam pogadaj z kims to moze ci doradza jak masz postapic, skoro nie chcesz swojej rodziny denerwowac...albo powiedz jego rodzinie niech sie wezmie za niego...
A jak chcesz go zostawic to i tak bedziesz musiala wkoncu rodzinie powiedziec... 😘
Jestes super babka i dzidziulek ani ty nie zaslugujecie na cos takiego!! 😘 😘 bede 3mac kciuki zebys dobrze zadecydowala i zeby Ci sie ulozylo!!
A ryczec wiesz ze nam tu mozesz 😘
Perelka Ty tam uwazaj na siebie i brzdaca...bo czasem jeszcze mnie loli i inne brzuchatki wyprzedzisz 😞 a to jeszcze nie czas 🤨
Eeehhh...A ja dzis jakis dziwny dzien... karol musi pozalatwiac badania do pracy, za wszystkie oczywiscie wolaja idioci pieniadze 😠 a mi sie ryczec chce ...jakis dzien wycia mam 😞 hormonki chyba uderzaja i to ze juz niedlugo sie zacznie a my troche problemow z kasiurka mamy i pewnie dlatego...co zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boshe...Moi teściowie szanowni mają jakoś niedługo rocznicę 😮 I ich cudowne dzieci wymyśliły.....Antyrame z naszymi zdjęciami 😮 No normalnie przedszkole...Jeszcze laurke niech im wytną 😁 I oczywiście już po 6 ten mój musiał mi pisać , żebym mu zdjęcia jakieś nasze wysłała 🤢 Bo przecież całe noce jak zabita, wygodnie śpię to co tam...Można mnie budzić o 6 rano 🤨 I znajdź mu tu zdjęcie! Jak mam chyba z 60 folderów z fotkami z czego większość dla tych zgredów się nie nadaje. Jeszcze jakie życzenia...Takie gdzie jesteśmy razem i najlepiej jeszcze z Luną 😮 Chyba wyczaruje takie...W dupie.Nie mam nawet ochoty wisieć u nich na ścianie.Dziady...Ja ani Krystian od kiedy z nim jestem ani razu nic nie dostaliśmy od nich!!! To z jakiej racji ja mam się tu spuszczać i im takie niespodzianki robić?! A w dupie ich mam! Oni mi ani razu nawet życzeń nie złożyli...A on też ma problemy z tym więc dlaczego ja mam się tu wysilać???? Dlatego idę jeść kiełbaskę na ciepło 😁 Wysłałam mu jedno zdjęcie i niech się walą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tak samo upał, a ja zaraz ide dalej fugować łazienkę, coś mi to powoli idzie, ale grunt że do przodu. nie co dzien to robie i oczywiscie przerwy mam wieksze niz cała ta praca moja ale juz zrobiłam 2 sciany 🙂 jeszcze 2 mi zostały. no póżniej podłoga ale to juz nie ja bo się nie schylę.
czekoladka głowa do góry, tyle wytrrzymałaś to dasz jeszcze troche rade, dla dzidzi, żeby nerwów oszczędzić a jak się nie zmieni to będziesz myśleć po porodzie jak to dalej będzie, my Cię bedziemy wspierać, a narazie staraj się nie denerwować bo widzisz co tu się dzieje, każda prawie coś już tam ma jakieś dolegliwości. mnie też brzuchol w nocy bolał i piecze na góze coraz bardziej, we wtorek ide no innego gina bo mój na urlopie ;( ostatnio bylam u diabetologa no i jest tak ooo, cos mam ten cukier za wysoki troche, dzis na czczo mialam 97 a ma byc do 90 max, babka powiedziala ze jak bedzie 100 to insulina 😞 a staram sie trzymac tą cholerna diete, no nic zobaczymy jak dalej bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli Ty mi tu usmiechow nie strzelaj tylko pisz jak sie czujesz pipooo!! 🙂
Ela... hahah Ci twoi tescie i reszta to niezli sa 😜 hehe same przeboje masz tam z nimi... 😜

Karol szpieguje dupek jeden... nie ma co robic to przejmuje laptopa przede mna i czyta...i wiecie troche mu szajba bije bo przeczytaniu kilku stron... Ale to chyba normalny objaw nie?? dobrze ze jeszcze nie wszedl w faze zapluwania ekranu 😜 hahaha


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewuszki ,Ania ty to masz dobre z tym swoim hehe ,moj bidula chodzi zestresowany i dzwoni co chwilke jak sie czuje.Po tych lekach to chyba serce mi wyskoczy 😞widze ze macie niezle ubaw z rodzinkami ja mam narazie spokoj ,i jak popralyscie wszystko dla dzieci bo juz nawet torbe mam spakowana po wczorajszym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki moj dzis znow na 10 do pracy poszedl biedy sie nie wysypia i juz ma poporstu dosyc ;/ jeszcze dzis wlasnie ma spotkanie z menadzerem w sprawie spuzniania sie 😞 masakra jakas.
No powiem wam ze wczoraj troszke mnie pobolewal brzucholek, poryczalam sobie, puzniej mojemu sie poplakalam biedny nie wiedzial co zrobic 😞 No i oczywiscie milion pozycji do przyjecia wieczorkiem zeby zasnac tez macie juz takie problemy?
Hmm dzis wsumie czuje sie wmiare chodz mala mnie strasznie cisnie ku dole 😞
Mam zamiar sie wybrac do sklepu po jakies owoce, bo u mnie dzis fajna pogoda jest chlodno ale ladnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dzisiaj kiepsko spalam 😞cos ostatnio boli mnie kregoslup i nogi i nie moge wylezec w lozku.Dzisiaj mam w szkole rodzenia zajecia na temat jak dbac o kregoslup wiec moze sie czegos dowiem i bedzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bobas ja tez wlasnie mam tak ze leze i mnie nogi bola tzw. od kolan w dol ;/ takie to troszke dziwne wlasnie 😞 niby odpoczywasz a cie boli.
Jejku jak mi mala jezdzi ku dole masakra jakas 😞
Musze zaraz jakies sniadanko zjesc i isc na te zakupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...