Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
teraz widzialam te karuzele... sietne 😉 ta co aga pokazala na allegro.. widzialam na zywo ale w hurtowni i kosztowala ok 150zl... ale super 😉
my to tam mamy zwykla...z kaczkami co maja niebieskie skrzydla 😜 haha

a z tym gadaniem to sie wezme za niego zeby nie gadal tylko jak sie smieje 😜 ehhe
ale narazie to mi wystarczy jak sie cieszy gdy sie obudzi i mnie widzi 😉

loli moj to samo jak jem:p i mina pt JA TEZ CHCE 😜 hehe ostatnio dalam mu paluszka do polizania.. ale sie czasl normalnie 😜 hheh
soczku pol ml tez wariowal jak dizki.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga nie wiem ile kosztowala bo to prezent od mojej siostry ale fajna jest. Te swiatelka na suficie tez ok, moja olcia sie na to najbardziej wpatruje wlasnie. nie wiem jak na suficie wyglada bo teraz lozeczko stoi pod skosem akurat i na nim sie wyswietlaja to ma tak nisko ale na suficie pewnie tez bedzie fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, ale maratończyk Ci rośnie 🤪 Aż się rwie żeby coś powiedzieć 🙂
U mnie to usypianie to moja pomyłka...Bo wiecznie na łapkach i go lulałam. Dlatego teraz sam tylko na spacerze śpi. A jak go kładę do łóżeczka i jest śpiący to aż się zanosi od płaczu bo chce być na łapkach. W nocy się często z płaczem budził biedny 😞 Po tym szczepieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh kurde wlasnie rozmawialam z tata, i biedny taki jest steskniony ze az mi zaproponowal ze kupi mi bilet do pl 😞 😞 i nie wiem glupio mi jest tak zeby on placil mi za to chodz wiem ze maja swoje wydatki itp.
Co byscie zrobily ?
Ja wsumie pieniazki teraz mam tak na styk, bo za mieszkanko dosc sporo placimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli pewnie już na samą myśl harcują Ci motylki w brzuchu 🤪 Pamiętam jak ja się cieszyłam już przed powrotem do domu z Norwegii 🤪 🤪 🤪 A jak wyłam jak wjeżdżaliśmy w bramę domu rodziców i jak przytulałam moją siostrzyczkę 😁 Ooo nawet teraz już mi łzy kapią 🙂 Idę karmić smoka bo mi cyce wybuchną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu no tak , nie bylo mnie tam prawie 2 lata 😮 😮 😮 😮
A wiec nawet powiem ci ze troszke stresu lapie- zajechac tam to pikus, ale wlasnie gozej bedzie sie wrocic, bo wiadomo teskno itp, a ja sie juz tutaj strasznie przyzwyczailam i ciezko bedzie , niby to na pare dni i wogule ale przypomni mi sie pare chwil domowych i pewnie nie bedzie mi sie chcialo tutaj wrocic no ale wiadomo ze teraz moje zycie jest tutaj w angli.
A ja to strasznie jakos przezywam takie zeczy, i bardzo szybko sie przyzwyczajam i ciezko mi cokolwiek zmienic w zyciu czy o czyms zadecydowac.... taka jakas zemnie slamazara 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny !! 😉
Ładnie poszalałyście tyle stronek dzisiaj, tyle tematów się toczy a ja nic nie wiem 😞
Już mnie to powoli wkurza tęsknie za tą nuda co kiedyś była 🤨
Ja znów mam prezentacje do zrobienia na zajęcia a mały grzecznie przy mnie leży i sobie gaworzy 😉, Mam sajgon w domu bo nie mam czasu nawet generalnie posprzątać a jutro mamy gości wieć czas się za to zabrać 😜
Zaraz planujemy z Matim i z Małym wybrać na jakiś spacerek na godzinke 😉
Wkoncu jakoś się dogadujemy i jest teraz o niebo lepiej nie dołuje mnie tak ten nawał obowiązków gdy czuje wsparcie 🙂
Dziś poświeciłam troche czasu kuchni i zrobiłam kieszonki schobowe z pieczarkami i serem 😁
powiem am dobre było 🤪 ten knor fix sos do tego 😁
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...