Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam!

Sprzedam pajaca świątecznego! 🙂

http://allegro.pl/na-swieta-swiateczny-pajac-pajacyk-gratis-bcm-i1358000890.html

pake dla dziewczynki http://allegro.pl/bcm-super-dla-dziewczynki-24szt-oryginalne-i1354363575.html

i pake dla chlopaka praktycznie nowa bo mam coreczke 🙂 http://allegro.pl/bcm-paka-dla-chlopaka-26-szt-oryginalne-i1344596272.html

w razie pytan zapraszam na gg! jesli ktos zdecyduje sie na kupno prosze dac mi znac ze z brzuszka to dorzuce jakis gratis 🙂

gg 20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o chcialam Wam pokazac cos zajebistego i tez fajna pamiatka.. akurat otwarlam na str gdzie sa pokazane butki Marcela jakie dostal na prezent.. ale sa rozne inne smoczki woziczki.. itp z krysztalami swarowskiego...niektore rzeczy sa bardzo drogie ale niektore takie w miare mi sie wydaje 😉
http://www.crystals.pl/detale.html?id=298
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 25 stron 😞 nie mam czasu nadrobic troszke tylko poczytałam ANIU co do tego niejedzenia i wiercenia sie to moj robił tak samo i zmieniłam mu smoczek w butelce na wieksza dziurke no i strzał w dziesiatke odrazu przestał marudzic przy jedzeniiu 🙂
My juz po spacerku zmeczyłam sie jak cholera chodniki nie odsniezone zeby pchac wozek to trzeba byc strong girl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu kurcze, to może być myśl z tym smoczkiem! może rzeczywiście potrzebuje większej dziury! tylko że ja dopiero co kupiłam nowe buteli z tymi małymi dziurkami...ale może w tej zrobie? 🙂 bo moja to dzisiaj rpzechodzi samą siebie...szkoda gadać! ryk, stękanie, pierdzenie, wiercenie się, a najchętniej i najciszej to siedzi jak patrzy na tv! i dziś na brzuszku podniosła tak wysoko głowę że aż się przestraszyłam! zresztą...jak leży na pleckach to też podnosi głowę! Ani sięn ie obejrzę a ona już będzie po mieszkaniu zasuwać! 🙂
też chciałam iśc na spacer, ale kurde u nas chlapa a moja buty tylko czekają żeby po pierwszym kroku namoknąć 😞

qrka super reniferek 😁 foto chce widzieć jak ubierzesz swoje cudeńko w niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nie ma znaczenia czy dziecko dostaje jedną szczepionke czy trzy...i tak płacze i tak, a ja mam przynajmniej kase w kieszeni. strasznie dużo biorą za te skojarzone wg mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też uważam, że tak czy tak nie jest to przyjemne. A jakoś nie jestem do tych nowych przekonana. Mój tylko troszkę się popłakał przy trzeciej ale nawet pielęgniarka go pochwaliła bo jak już go ubierałam to był spokojny. My byliśmy w piątek w 12 tygodniu ważył 6250g 🤪
Mały wielkoludek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretny chłopak z niego Rudi 😁
najgorsze jest to że jak już raz się weźmie skojarzone to trzeba do samego końca brać...czyli bez sensu totalnie. bo jak teraz by mnie było stać to co będzie jak kasa z macierzyńskiego się skończy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też po 😞 Masakra!!!!!! Najpierw u pediatry miała ogromne łzy w oczach bo mojemu maluszkowi po raz pierwszy wyrwał się taki głośny śmiech ☺️ 😘 A pani doktor była dumna, że to u niej tak zabłysnął ☺️ Waży 6600g, głowka 41cm, a klata 42.
A później już tylko masakra...Wczoraj zauważyłam, że mu brzydko pachnie z uszka. I pani powiedziała, że to niedobrze i jak najszybciej do laryngologa 😞 A przy szczepieniu to masakra 😞 😞 😞 😞Rozebrałam go i on się do mnie śmiał, gadał i nagle zastrzyk i okropny płacz 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Nie uspokoiłam go bo się nie dało...W wózku też mi płakał maluszek. Dopiero padł ze zmęczenia po drodze 😞 😞 😞 😞 😞 Szłam i oczy mi się kurde świeciły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój waga to was przebije 😁
waży 7720g grubasek mój mały 🙂
mój też wył jak opętany ale jak go dałam do wóżka zaraz zasnoł a ja oczy pełne łez jak on tą szczepionke dostawał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik ja tak samo. I wcale tak nie jest, że jest jeden płacz. Bo tu miał tylko 1 zastrzyk, a tak zanosił by się przy każdym wkłuciu. Jeśli mogę dziecku ulżyć to to zrobię za wszelką cenę. Nawet jak bym pod lampą miała na to zarobić. Wszystko dla niego oddam...Gdyby potrzebny był mu przeszczep ręki, oderwała bym ją sobie bez chwili zastanowienia. Gdyby potrzebne były pieniądze na leczenie, mogła bym kraść, sprzedawać siebie wszystko żeby mu tylko pomóc. Kocham go tak bardzo, że gdy myśle, że mogło by mu się coś stać, nie widzę dalszego sensu bycia tu na tym świecie. Mimo, że kocham Krystiana i moją rodzinę, nie było by mnie. W chwili gdy przywieźli mnie do pokoju po cesarskim i usłyszałam jego płacz coś we mnie pękło. I już nigdy nie będę taka sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam po porodzie takie momenty załamania, czułąm sie do dupy, doniczego.
Byłam przerażona ze zabieraja mi małęgo a ja nawet go nie utuliłam nie miałąm przy sobie w szpitalu, urodziłam go i go wzięto 😞 😞 😞 .
Bałam się ze to zabierze mi jakąś więż od niego, ale naszczęście tak nie było
zrobiła bym dla niego wszystko, i chce mu ulżyć bo znosił jak najmniejszy ból i nie liczą się pieniądze. Zgadzam się z Elą że 3 ukłucia a jedno to różnica
a Mati ten baran gada ze to jednno czy 3 czy jeden dostanie waliłabym go za to po mordzie
zero jakiegoś żalu w sobie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik!! Kacper to jakiś gigant 😁 ho ho 😁 czym Ty go karmisz 😁

Eluś, po pierwszym szczepieniu mi było wszystko jedno, bo po pierwszym wkuciu płakała do samego końca tak samo....ale to każego indywidualna sprawa 🙂
a w tym oderwaniu ręki co napisałaś to chyba każda ma tak samo. moje życie bez niej nie ma sensu. zastanawiam się jaka glupia byłam i co ja robiłam jak jej nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...