Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Agaa napisał(a):
Dosik!! Kacper to jakiś gigant 😁 ho ho 😁 czym Ty go karmisz 😁

Eluś, po pierwszym szczepieniu mi było wszystko jedno, bo po pierwszym wkuciu płakała do samego końca tak samo....ale to każego indywidualna sprawa 🙂
a w tym oderwaniu ręki co napisałaś to chyba każda ma tak samo. moje życie bez niej nie ma sensu. zastanawiam się jaka glupia byłam i co ja robiłam jak jej nie było 🙂


Mlekiem z zagęszczaczem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agaa napisał(a):
Dosik mnie też będziesz walić po mordzie? 🙂


Ciebie nie 🙂 Tylko Matiego bo widział jak Kacper to znosi 😞
a plecie pierdoły że to jedno 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczny czy szczepicie dzieci na coś dodatkowo?
Bo ja się naczytałam o tych szczepionkach i teraz nie wiem co zrobić.... Podobno im mniej tym lepiej... Bo rtęć w nich zawarta odkłada się w mózgu i może to powodować różne choroby np. ADHD i jeszcze coś ale nie pamiętam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny gwint Dosik 🙂 zdradz mi tajemnice 🙂 Ty nie pracujesz, nie dostajesz zasiłku, pracuje tylko Mati, skąd Wy macie na to kase? 🙂
ja nie szczepie na nic dodatkowo, tak postanowiłam, z powodu kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś tak to prawde pracuje tylko Mati 🙂 , ale ja mam bardzo hojnych rodziców
szcerze to moja mama daje mi około 700 do 1000zł miesięcznie a to duża pomoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja szczepię tylko podstawowe. Te, którymi ja byłam szczepiona. W inne jakoś nie wiem...Nie ufam.
Kurwa mać, że tak powiem 😠 Pierdolony fundusz!!!Kasę złodzieje co miesiąć kradną a do lekarza ni chuja się nie dostanę...W styczniu dopiero!!!! To po chuj te skierowania?!?!?! Jeszcze ta mi każe jak najszybciej a tu miejsc nie ma na nfz. 😠 😠 😠 😠 A się rozpastelowiłam szlag jasny no 😁 Mój ma straszne stany lękowe po szczepieniach. Ostatnio co chwilę się przerażony z płaczem budził. Mam nadzieję, że teraz tak nie będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik i tajemnica rozwiązana 🙂 spoko...to jest duży zastrzyk gotówki 🙂 fajnych masz rodziców...hoho 🙂

Elu pastelowa 🤪 jeszcze Cię to dziwi? 😞 do jakiego lekarza chcesz iść?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziełam sie na sposób naszej Anulki 😜
nie mówie jej np mamo mogłabys
tylko mówie mama by mogła 😜
nie chce tak konkretnie do niej mówić mamo bo to nie moja mama 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe na pewno ją to wzrusza pfff 🙂 🙂
ja się staram jak najrzadziej używać słowo 'mamo'

ej dziewczyny, mam się martwić? to już drugi dzień jak mała mało je. ale dzisiaj to już przegięcie, rano zjadła 90ml, koło 10tej czy 11tej 60ml i do tej pory nic 😞 śpi....a budzi się z krzykiem echhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
Iwwwa ja nie czaje?? 😜 hehe powiedz glosno i wyraznie o co choodzi 😜 hehe
nie buj sie 😜

Agus uwierz ze jesli ode mnie by to zalezalo to juz bym miala m,alego przy sobie....
zobacz ile juz robilam zeby sie ruszylo
- wieszanie firanek...NIC
- mycie okien... NIC
- chodzenie po schodach...NIC
- ciepla kapiel...NIC
- szorowanie domu po kolanach.. NIC
- masowanie sutkow... NIC

- kawy nie zdzierrze....
- seksu mi nie chce wegorzek dac.... 😮


a swoja droga to Ela juz z tej lodowki wyszla??? czy dalej jajka liczy??


hehehe musiałam to zacytować 😁 fajnie się czyta jak czekałyśmy na bobasy nasze 😁
to było 3m-ce i 2 tyg temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
hehe na pewno ją to wzrusza pfff 🙂 🙂
ja się staram jak najrzadziej używać słowo 'mamo'

ej dziewczyny, mam się martwić? to już drugi dzień jak mała mało je. ale dzisiaj to już przegięcie, rano zjadła 90ml, koło 10tej czy 11tej 60ml i do tej pory nic 😞 śpi....a budzi się z krzykiem echhh



Aga Marcel nieraz tez tak robi.. to daje mu herbatke... taki dzien Ty tez nie zawsze masz apetyt 🙂
A co do szczepien ja ejstem razem z Toba wyrodna.. tez biore normalne szczepienie 😜 heh

Domii... a nie hce twoja mama jeszcze jednej corki?? 🙂 haha chociaz nam tesciu tez duzo kupuje.. tzn np przywozi zakupy itakie tam... 🙂
A Kacper to sie wazyl bez pieluchy napewno?? 😜 wielkoludek maly 😜kurde marcel teraz ma 7 a on juz prawie 8 wow 😜 ehhe

Ela moj tez lekliwy po szczepieniu jest... i senny bardzo, marudzi duzo... 😞


Kurde tata moj specjalnie przyjechal zeby mi te kontakty zobaczyc... i co sie okazalo.. ze kabel byltylko delikatnie wsadzony w kontakcie... 😮 i zrobione jakies gowno amatorsko.. i cud ze nie spalilo nam czegos... i go pokopal prad w pewnym momencie az odskoczyl.. wystraszylam sie jak nie wiem co ja bym zrobila jak by go mocno walnelo nie mam pojecia..;/i myslelismy ze
prad w kontaktach tylkko jest po wylaczeniu bezpiecznikow a w polaczeniu swiatla to samo 😠


Moj maly spi znowu.. a ja zdycham na brzuch 😠




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...