Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jaaa pierdziuuuuu w morde jeza co to za wechikuly czasu???
Agus zajebisty pulowerek mialas 😁 ahha nadawalabys sie na detektywa maloanoskiego z ta spluwa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😎 😎 😎

heehheehhehehhe

ja piernicze alt to byly dziwne czay no nie??? 😁


eh ogarnelam troche.... i udalo mi sie w przerwie wycia marcela 🤢 i od nowa syrena ledwo usiadlam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu Ty pisałaś też że Franco mniej mówi i śmieje się, mój mały też miał tak, nawet o tym pisałam. Jakiś tydzień to trwało, tak jakby się cofał w rozwoju. Tylko my mieliśmy tak przed szczepieniem. Myślę że to nie ma znaczenia..

Ech dziewczyny... akie laski z was, aż zaraz wyciągnę swój album...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 😘
ale z was saleczki 🙂super fotki ja wszystkie mam u rodzicow
LOLI super fryzurka zazdroszcze tak dlugoch wlosow 🙂
A ja dzisaj ubrałam choinke 😁 jak uda mi sie zgrac to wstawie foteczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu nie sądze że mnie pokonasz 🙂 mam jeszcze w zanadrzu lepsze perełki 😁 bez obrazy...dla Perełki 😁
jak będcziesz u mamy to poprosimy 🙂

ej moja mała przed chwilą też się popsuła! dwie godziny ryczała bez przerwy, nawet noszenie ( czego nie robie na codzień ) nie pomagało 😮 zostawiłam ją ryczącą na łóżku i po jakiś 5 min podeszłam wzięłam na ręce, mocno wtuliłam w siebie i zasnęła jak zabita...dziwne.
a najgorsze jest to że ggdzieś w tych betach na łóżku leży mój tel 🤪 i jak zadzwoni ktoś to mi ją obudzi!!!!! Qmać 🙂

eee nie podoba mi się ta pszczółka...moja jest jeszcze za głupia na takie zabawki 🙂
hmm Elu moja, dopóki nosiła tą poduszkę ortoped. to też wcale nie podnosiła, czasem i na krótko, ale od tamtego piątku to poczyniła skok rozwojowy straszny, podnosi, trzyma cały czas! do tego z plecków też podnosi! podciąga się na rękach, moja pudzianka 🙂 a to wszystko w jeden tydzień, także chwila moment i Twój Franko też załapie. nie ma się co martwić.
a kładziesz go często na brzuszku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu a te jabłuszko to tarte i co jeszcze do niego dajesz? nei jest mu za kwaśne? 🙂

Asiu dawaj zdjęcie choiny 😁 my tak na pare dni przed świętami dopiero ubieramy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam zepsuty blender więc starłam na tarce i dałam mu tak z dwie łyżeczki. To jabłko samo w sobie było słodkie. Wiem bo dojadłam resztę 😜 Pierwszy raz dostał więc tylko jabłuszko. Ponoć pomagają w trawieniu 🤨 Może ten brzuszek mu się unormuje jak zacznie od czasu do czasu coś dostawać.
Widziałyście tą rosyjską nianię na Polsacie 😮 Ale żenada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu chyba kod forum albo to drugie forum, nie pamiętam

Elu miejmy nadzieje że mu pomoże. moja od wczoraj też nie robiła...a po soczku jaki dostała dwa dni temu zrobiła pomarańczową kupę 🤪
to jak zje ogórka to będzie zielona? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url=[URL=http://img526.imageshack.us/i/ssa53684.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1861/ssa53684.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]choinka mojego dizajnu 😁 😁[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja słomkowa jak co roku...nie lubię ubierać choinki i w ogóle choinek nie lubię....a sztucznych nie trwawie...fee 😮
będę musiała zmienić nastawienie chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...