Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczynki 🙂
Loli 😘 dobrze że już wróciłaś 😁 stęskniłyśmy się troszkę 🙂

niunia śpi, mąż w pracy, a ja się lenię 🤪 nareszcie 😉
ja podjechałam dziś do pracy po bony świąteczne i aż się zdziwiłam 🤪 - prezes miał chyba dobry chumor 🙂 dodatkowy zastrzyk kasy przed świętami się przyda na pewno, wreszcie kupie sobie normalne zasłony do salonu, bo te co mam to bleeeeee 🤢
a, i miałam kolejną jazdę już się tak nie boję autka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli napisał(a):
Qrka tylko troszku ???????? 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨

napisałam troszku żeby Cie nie rozbisurmaczyć 😜 pewnie że bardzo tęskniłyśmy 😘 😘 😘 hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Olcia? grzeczna? zdrowa? Loli właśnie ciekawa jestem ile Twoje będzie ważyć już, tak chciałam porównać, bo przy mojej to już ręce urywa, ona będzie miała już na pewno z 7 kg 🤪 idziemy po 20 na szczepienie to się dowiem dokładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu śmiać sięn ie będziemy, ja osobiście podziwiam! i skoro ja czułam moralniaka a karmiłam niecały miesiąc, to co dopiero Ty! to Twoja i tylko Twoja decyzja 🙂 jak się zdecydujesz skońćzyć karmić to będziemy się cieszyć, jak nadal zostaniesz na cycu to będziemy podziwiać 🙂

wiecie jaka durna jestem? pojechałam do tesco bo miałam bon za 10zł na ubranko jakieś dla małej...i wyszukałam takie spodnie z pluszu dwie pary za 30zł! to mówie sobie fajnie, bo minus 10zł to będą dwie pary za 2dychy 🙂 i wiecie co? zapomniałam przy kasie dać tego bonu!!! nosz szlak!

aha, a jak macie możliwość to jedzcie własnie do tesco! pomijając ludzi którzy oszaleli bo pakują do wózków wszystko!!!! to wszystkie prawie ubranka są przecenione dla dzieciątek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baterflajo nasza 🤪 zabrali Ci oklaska booooo nie zmieniasz od początku zdjęcia profilowego i kogoś to zdenerwowało 🙂 <--- nic lepszego nie przychodzi mi do głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus zageszczasz juz ?
Ja kupilam sobie w Pl zwykla..

Ej kupilam jakas herbatke od 4 moesiaca myslicie ze moge jej juz zaczac dawac ? Bo jeszcze jedna mam o 5 miesiaca to jeszcze poczekam ale kusi mnie ta smakowa, bo Olcia pije caly czas tylko ta koperkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, nie zagęszczam...spróbuje jej niedługo samą kaszkę dawać, albo zobacze co zrobi jak jej zagęszcze...musze najpeirw większą dziurę zrobić w butli...
a Ty masz już większe smoczki Aguś?

myślę że na spróbowanie powłowe dawki możesz jej spokojnie dać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo wlasnie musze jej zmienic smoczki w butelkach TT bo widze czasami ze jak jest strasznie glodna to tak do polowy butelki sie mecze, wkurza nie chce ciagnac :/ to chyba wlasnie dlatego ze malo jej leci.

No ale tam sie daje 1 mala lyzeczke na 100ml 😉

Ile juz twoja Ewcia zjada ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, zobacze jeszcze 🙂 na razie od paru dni próbujemy samego jabłuszka i nawet jej smakuje 🙂

kurde z moją właśnie chbya jest podobnie, bo jak już jest strasznie głodna to tak z 70 wypije jednym hałstem 🙂 a reszte zostawia i zjada po godzinie! i wkurza mnie to bo wychodzi że je co dwie godziny! a tak chyba nie powinno być....

Rudi na opakowaniu pisze że 150, ale u mnie góra 120 czasem na raz wejdzie...rzadko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuje najpierw sposobem Anulki zrobić większa dziurę gorącą igłą....bo u mnie dwa nowe smoczki kosztują 19zł! ale w aptece wyczaiłam za 15...więc jak się nie sprawdzi to dokupie, nie mam innego wyboru 🙂

co do ciuszków to moja też wyrosła z wielu wielu rzeczy! dzisiaj jej ubrałam takie body z tygryskiem pierwszy raz...patrze a ono na styk! pewnie jeszcze raz ubierze i będzie za małe.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...