Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jestem.
u mnie ryk, non stop od kiedy poszłam...dałam jabłuszko, potem mleko, zasnęla na chwile, obudziła się chwile miła, potem ryk ryk i RYYYYKKKKK, dostała mleko z kapką kaszki i położyłam ją do łóżeczka bez kąpieli, bo mi się po prostu nie chce!! teraz dalej ryk 😞 mam dośććććććć!!!!!!
i wiecie co cwaniara robi? tak strasznie mocno chwyta smoczek z butelki i wyszarpuje go...
może ona tak ryczy bo jej zęby idą? ale dziąsełka ma ok...temperatury ma 37,7....może co? 😞

ręce mi opadaja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem co tym naszym dzieciom odbija, ja mojego syna nie poznaje. Przed chwilą obudził się z takim krzykiem że ho ho. I darł się i darł.... nawet na rękach mu źle. Dopiero w łóżeczku się uspokoil, bawi się i śmieje. Ze skrajności w skrajność...ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu nie wiem jak Ty bedziesz miala... ??co wymyslil??
moj od kad poszlam to tez non stop ryk.. on w lozeczku a ja w kuchni i tez ryk i uszy zatykam... 😞 😞 ja juz poprstu nie mam sily do niego 😞 jak sie bawi to git ale on w takie szaly wpada ze nie idzie go uspokoic i rzuca sie prostuje strasznie 😞
a na dodatek mowilam Wam ze moja szanowna TTTTTTTTTTTT nosila go wczoraj caly czas i dzis bede miala za swoje.. no i mialam 😠 😠 co sie uspokoil to dalej ryk non toper 😠 😠
wiec bol moich pelcow nawet nie bede opisywac 😞
I cozywiscie niz nie zjadlam nawet bo mi nie dal 😞

I serio sie zastanawiam nad przeprowadzka do mamy, tam zawsze ktos jest i mi pomoze odciazy chociaz na troszke.... a wogle to mnie to zycie meczy.. maz na weekendy .. co to za zycie 😞 😞 😠 😠 wiecznie wszytsko sama, od zalatwiania rachunkow po mycie kibla i palenie w piecu, wszytsko sama 😮 😞 jak taka kurwa idiotka 😞
jestem wyczerpana 😞

wiem wiem Wy tez... czemu kobiety musza tyle znosic? i ejszcze nawet dziekuje za to nie uslysza? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
wiem wiem Wy tez... czemu kobiety musza tyle znosic? i ejszcze nawet dziekuje za to nie uslysza? 😞


ANiu tez sie nad tym zastanawiam od długiego czasu i jakos nie wymysliłam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Ania bo to własne wszystko przez to że masz męża tak rzadko, on nawet nie widzi ile takie małe dziecko pracy kosztuje, czasu i nerwów 😞
kurde ja się na swojego wkurzam że pracuje na zmiany, i co 2 tydzień kończy o 22 ale przynajmniej jest w domu codziennie 😞 Aniu współczuje Ci 😘 😘 ale zobaczysz jutro Marcel uśmiechnie się do Ciebie i będzie dobrze.
wściekam się strasznie na ten nasz pieprzony system, ludzie muszą wyjeżdżać za granicę, brać prace jaka tylko jest nawet najdalej od domu, wszystko kosztem rodziny, a kasy i tak zawsze brakuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie KAsiu.. a te pierdolone krawaciarze na stolkach slyszeliscie ile zarabiaja? wczoraj bylo??
12 tys plus dodatki i chyba plus diety 2 tys.. albo juz wliczone w to nie wazne ale ich dieta to tyle ile my mamy na zycie 😠
a Ci jeszcze sepia dla siebie wiecej 😮
A jak byla akcja ze oni mieli rpzezyc za emeryture czy jakos tak, czy najnizsza krajowa to kurwa nie dali rady na 1 osonbe a gdzie cale rodziny 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
Dokladnie KAsiu.. a te pierdolone krawaciarze na stolkach slyszeliscie ile zarabiaja? wczoraj bylo??
12 tys plus dodatki i chyba plus diety 2 tys.. albo juz wliczone w to nie wazne ale ich dieta to tyle ile my mamy na zycie 😠
a Ci jeszcze sepia dla siebie wiecej 😮
A jak byla akcja ze oni mieli rpzezyc za emeryture czy jakos tak, czy najnizsza krajowa to kurwa nie dali rady na 1 osonbe a gdzie cale rodziny 😠


pamiętam to, i oni wszyscy powinni sie przekonac jak to jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
Dokladnie KAsiu.. a te pierdolone krawaciarze na stolkach slyszeliscie ile zarabiaja? wczoraj bylo??
12 tys plus dodatki i chyba plus diety 2 tys.. albo juz wliczone w to nie wazne ale ich dieta to tyle ile my mamy na zycie 😠
a Ci jeszcze sepia dla siebie wiecej 😮
A jak byla akcja ze oni mieli rpzezyc za emeryture czy jakos tak, czy najnizsza krajowa to kurwa nie dali rady na 1 osonbe a gdzie cale rodziny 😠


pamiętam to, i oni wszyscy powinni sie przekonac jak to jest..


brak slow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka filmik super! uśmiałam się bo po prostu uwielbiam tą piosenkę! moge jej słuchać naokrągło i zawsz emi nastrój poprawia! a ten mody tak się kiwa 🙂

ech a wiecie co mnie wqrwia? że do 7lutego mam tylko macierzyński, na wywowawczy idę bo i tak nie mam do jakiej pracy wracać, ale bez kompletnie kasy będe na nim siedzieć. i co??? gdyby nie mój Mich który jak mu się trafi fajne zlecenie to kasa jest, a jak nie ma to jest kiepsko. i co??? jak niby mają żyć np samotne kobiety? dali te 20 tygodni macierzyńskiego i są happy! przecież to jest gówno! bo co potem z takim bobasem zrobić??? chory system!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...