Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

monitor 🙂 przez tel nie dało by sie tak pisać 🙂 🙂
załuje że nie rozpracowalam tego telefonu jak bylam w szpitalu i nie korzystalam tam z forum...zupelnie inaczej by to bylo 😜
tzn...mała na pewno tez by sie urodzila 😁 ale ... wiecie o co cho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
monitor 🙂 przez tel nie dało by sie tak pisać 🙂 🙂
załuje że nie rozpracowalam tego telefonu jak bylam w szpitalu i nie korzystalam tam z forum...zupelnie inaczej by to bylo 😜
tzn...mała na pewno tez by sie urodzila 😁 ale ... wiecie o co cho 🙂



byłbyśmy na bieżąco 😁
Aga pierwszy party skurcz i pisz: ooooo qrwa wychodzi!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej pipki 🙂
i co tam jak tam??? 🙂


my bylismy na spacerku, kupoic jakies jedzonko bo potem swieto to wiecie 😜
LOli i kupilam malemu tego gryzaka co kiedys pokazalas... to co wyglada jak wklad do bokserow do buzi.. 😜 maly sie tak na tym msci, gryzie szarpie hehe masakra 😜 tyle ze trzeba mu to trzymac...bo tkie niepoteczne to troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂

Aniu tez mam coś takiego ale Iga tego za specjalnie nie lubi bo to jej wypada.
a wiecie co??..... MAMY ZĄBEK!!!!! WYŁAZI!!!! prawa dolna 3 😮 (myślałam że na początku 1 wychodzą no ale 🤪 🤪 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka napisał(a):
hej dziewczynki 🙂

Aniu tez mam coś takiego ale Iga tego za specjalnie nie lubi bo to jej wypada.
a wiecie co??..... MAMY ZĄBEK!!!!! WYŁAZI!!!! prawa dolna 3 😮 (myślałam że na początku 1 wychodzą no ale 🤪 🤪 🤪 )




aaaaaaaaaa......... 🤪 🤪 GRATULUJEMY 😁...
kto znalazl??
rodzice nie mowia ze znalezli.. jesli babcia ktoras albo ciocia albo dziadek to kupuja spudnicznke a chlipcu porki:P
nooo wlasnie... kurdeee to jak to wkoncu z tmi zebami??? 😮
bo jesli to tak to marcelowi tez nie zacznie sie od 1 😮 bo ma 3 suchniete 😮na dole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej !!! prawa dolna trójka??? Dziwne... Najpierw powinny wyjść jedynki dolne tak 6-9 miesiąc i prawie w tym samym czasie, może troszkę później jedynki górne, potem dwójki dolne i górne, potem czwórki i piątki a prawie na samym końcu kły 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
Hej !!! prawa dolna trójka??? Dziwne... Najpierw powinny wyjść jedynki dolne tak 6-9 miesiąc i prawie w tym samym czasie, może troszkę później jedynki górne, potem dwójki dolne i górne, potem czwórki i piątki a prawie na samym końcu kły 🥴


wiem właśnie, 🤨 ale jak nic widać już wylazł kawałek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudi napisał(a):
Hej !!! prawa dolna trójka??? Dziwne... Najpierw powinny wyjść jedynki dolne tak 6-9 miesiąc i prawie w tym samym czasie, może troszkę później jedynki górne, potem dwójki dolne i górne, potem czwórki i piątki a prawie na samym końcu kły 🥴


no marcel juz dawno ma rozmiekczone wkasnie kly.. na dole.. ale wszycscy sie ze mnie smiali ze nie mozliwe..no jak nie mozliwe to mowie srac moze zabawka cos wywinol... ale ma spuchniete teraaz tam... to mowie eee tak ma byc widocznie i nikomu nic nie mowie bo znowu powiedza ze glupia jestem... 🤢
dziwne...hmmm
ale jesli Idze tak wyszlo to widocnie nie jest to cos glupiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
qrka!!!!! aaaaaaaaaaaaaaa no to cudownie!! 🙂
ale trójka?? hmm zastanawia mnie to lekko 🙂 ale ważne że JEST!!!!

ZDJĘCIE CHCEMY!!!! 🤪 🤪


😁 😁 😁 Aga ja tez bym chciała zdjęcie ale jej ledwo co można buzię otworzyć żeby tego ząbka zobaczyć 😁 ale jak ją dojdę i uda mi się to na pewno ciotkom prześlę 😘

ale co mam sie martwic że trójka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka napisał(a):
Agaa napisał(a):
qrka!!!!! aaaaaaaaaaaaaaa no to cudownie!! 🙂
ale trójka?? hmm zastanawia mnie to lekko 🙂 ale ważne że JEST!!!!

ZDJĘCIE CHCEMY!!!! 🤪 🤪


😁 😁 😁 Aga ja tez bym chciała zdjęcie ale jej ledwo co można buzię otworzyć żeby tego ząbka zobaczyć 😁 ale jak ja dojdę i uda mi się to na pewno ciotkom prześlę 😘

ale co mam sie martwic że trójka 🤨




no chyb nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, chyba nie. nie znam się na ząbkach 🙂 🙂
może poczytaj w necie!
ja zaraz poleciałam do mojej zrobić przegląd paszczy i nic 😁

A tam Anka się nie przejmuj 🙂 mów nam co uważasz, całkiem możliwe że będą mu ząbki szły też 🙂
w końcu to nasz starszak 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
parzylam w necienie ma nic o pierwszych 3 .. ale ogolnie oznie dzieciom rozna.. jedna pisze nze ma rok i pelna szczeka a inna ze jak mial rok to zaczely rosnac.. nie ma rwoly a o ze sie slinia to przez slinianki a nie zeby 🙂
tak pani dr nam wczoraj powiedziala 😉 a ze rczi mocno wklada do paszczy tzn ze swedza go dziasla to cos sie zaczyna diac.. eee tak wyjda to wyjda wszytsko w swoim czasie 🙂)))

ja sie narazie modle ojego czupryne 😮 😮 bo z tylu na falbanke.. potem lyse... potem gniazdko dlugich... potem jedna str z wlosami a 2 i gora z meszkiem 😮 😮 wyglada jak by sam sie ogolil 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...