Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

8 lat ma ale jest strasznie rozpieszczony, on potrafi do matki powiedzieć "ty krowo zesraj się" i rzucić się na nią;/ A to wszystko matki wina bo Kacperkowi zawsze wszystko było wolno robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałam Aniu że Karol zgniutł twój pierścionek zaręczynowy nie chcący , to jeszcze nic. Ja kłócąc się z Krzyśkiem zdięłam pierścionek i położyłam na stole. Na drugi dzień go oczywiście nie założyłam a że mieliśmy syf a moi rodzice przyjechali nas odwiedzić Krzysiek szybko sprzątał i pierścionek poszedł do wora z papierami różnymi i do śmieci. Skapneliśmy się pod koniec dnia jak zapytał gdzie mam pierścionek a ja odp że na stole ale niestety go nie było. Patrzę teraz na zdj jak Mikołajek miał miesiąc dwa i widzę ten pierścionek i aż mi się płakać chce z tej bezsilności i złości;/;/ Tak czekałam na niego i siup do kosza poszedł a jeszcze mieliśmy dodatkowego pecha bo Krzysiek poszedł go szukać w śmietniku ale jakiś cymbał porozcinał wszystkie worki bo szukał butelek i było pełno popiołu , ach płakać się chce teraz nawet nie czuję się jakbym do niego należała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu na niego szkoda ręki bo jeszcze się śmieje, mam sposób i wiem że jak mu powiem że wyjdę zaraz i zostawię go samego w domu to straaasznie na niego działa albo dostaje w pychol za złe zachowanie i brzydkie słowa. Gdyby nie ja i tata to to dziecko by wyrosło na jakiegoś mordercę bo z matką robi co mu się chce tylko.
A TAK Z INNEJ BECZKI byłam wczoraj z małym u lekarza i dostałam maść na ciemieniuchę taką robioną specjalnie bo różnymi sposobami nie schodziło i syrop na pleśniawki bo już miesiąc mu się trzymają a moja mama do mnie : to z brudu żeby mi dogryźć a dziś już w skowronkach że żałuje mnie itd że muszę do nich jeździć w taki mróz z dzieckiem - no zmienna jak horągiewka na wietrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Anuś Ty swojemu bracholkowi spuszczałaś manto? 😁

czemu ja nie mam brata 🙂

Żebyś Agaa wiedziała jak my się kiedyś biliśmy jak się szarpaliśmy dlatego przez moją sytuację w domu chciałam jechać do babci do Sosnowca na jakiś miesiąc bo tam mój drugi dom tam się wychowałam no ale jednak Krzysiek zwyciężył bo to rozstanie nie wpłynęło by na nasze relacje dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha Anulka 😁 😁 full ekwipunek 😁 Wy to się nieźle z Karolem zabawiacie 😁

Pani Doktor Boliiiii ajjjj 😁

ja spadam na miasto, odezwę się potem albo jutro 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to nie mam dzis kompletnie chumoku 😞
Nic mi sie nie chce.. z moim sie praktycznie nic nie odzywamy.
Od Wigili siedzimy non stop w domu !
Juz palma mi odbija!
Nie ma nawet pierdolonych znajomych zeby isc na kawe,harbate nic!
W dupie takie swieta !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę że tu ruch 🙂
Mój do mnie dzwonił że nie umie czegoś znaleźć i w słuchawce słyszałam jak mała płacze!!!
Kończę piwo i wracam do domu! Myślę tu tylko o niej! Straszne to jest!
Mogłabym rozmawiać tylko o niej, przeglądam jej fotki na kom ech
Tyle z mojego odstresowania się! 😞
A do domu mam daleko na piechotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Oj widzę że tu ruch 🙂
Mój do mnie dzwonił że nie umie czegoś znaleźć i w słuchawce słyszałam jak mała płacze!!!
Kończę piwo i wracam do domu! Myślę tu tylko o niej! Straszne to jest!
Mogłabym rozmawiać tylko o niej, przeglądam jej fotki na kom ech
Tyle z mojego odstresowania się! 😞
A do domu mam daleko na piechotę.


siedz tam jak masz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki ;***
załamujecie mnie 😞 tyle nadrabiania ze chyba cały nowy rok będe siedzieć i czytać 😜
Ja dziś znów od rana ruch, zakupy, farbowanie, a nie długo na paznokcie lece 😉
Nie wiem nawet co tam u was 😞 jak przygotowania do sylwka ??
Pytałam ostatnio co an sywlka robicie i nie moge odnaleść tego posta ;|
yh yh 😮
U nas jakoś leci 😉
Tyle ze mam wolne od zajeć a i tak nie mam czasu posiedzieć na kompie 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...