Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A wczoraj byla u mnie ta kolezanka co tam kiedys pisalam ile to ona mi doradzala z oliwkami i innymi pieedolami jak sie dowiedzialam ze do nas przyjdzie to myslalam ze wszystkie flaki sobie powyrywam normalnie przyszla i kurwa jakis wyklad zemna przeprowadzala co malej daje jesc jakis pampersow uzywam w jakim proszku piore a jak jej powiedzialam ze daje malej marcheweczke z ziemniaczkami to do mnie ze marchewki sie nie powinno dawac bo uczula itp nosz kurwa mac juz mnie wkurwila jakimis swoimi madrosciami i do mnie no ale obserwowalam twoja i ze ona jest czysta :o no co to kurwa ma byc obserwuje moje dziecko czy nie ma jakis wysypek itp pewnie jak by cos miala to by mnie opierdolila co to ja robie mojemu dziecku a niech lepiej popatrzy na swoje dziecko chlopczyk ma 7 miesiecy a ona mu kupuje pampersy na roczne dziecko i jeszcze do mnie mowi ze moja jsst jakas sztywna bo stoi sobie dosc sporo na nogach a jak stala na nogach i on to wzrosotowo identyczni sa jeszcze jakos przez przypadek sie z nia zgadalam na temat wazenia dziecka i jugro ie mala zwazyc i ona idzie zemna wrrrr co mialalm powiedziec sory ale nie ehhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj loli wspólczuje Ci. Ja z jednej strony chciałabym wyjechać z tego chorego kraju a z drugiej strasznie się boje właśnie samotności... Podziwiam Cię...
A u mnie dzisiaj jak to Aga mówi DUPA DAY
Byłam dzis w pracy i jak narazie to nie mam tam czego szukać... Nie ma roboty... 😞 😞 😞
Byłam dziś odebrać zegarek z reklamacji i dostałam nowego swatcha ale co mnie ten pajac ze sklepu wkurzył to moje... Miał do mnie pretensje chyba że dali mi nowy zegarek, bo jakby nie dali to może myślał że kupie u niego drughiego a tu h....j
I jeszcze mój mały marudzi jak nigdy, nic mu nie pasuje, cyca nie chce ssać, nic jesć nie chce tylko ssię znęca nad wszystkimi grzechotkami i gryzakami.. Dobrze że piszę to nie słychać jak on strasznie marudzi 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jakaś dziwna babka :/

Loli a nie zastanawiałaś się nad żłobkiem?? w Anglii podobno są dobre żłobki, wtedy mogłabyś iśc do pracy, a poza tym jeszcze jest taki myk z socjalnym na dziecko czy jakoś tak, dowiadywałaś się może?? nie mowie od razu na pełny wymiar godzin ale na przykład na pół etatu, w Anglii jest to dość często praktykowane, pogadajcie z B bo tak nie może być żebyś ty cały czas w domu bo ześwirujesz 🙃 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może ząbki go męczą 🤨 Loli dlatego właśnie ja wróciłam do Pl. Mimo biedy i miliona problemów tu to i tak zdecydowanie wolę mieszkać w Polsce. Za granicę mogę na jakiś czas wyskoczyć i dorobić, ale tu jest mój dom, patologiczna rodzina i reszta możliwości 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę małą karmić i kładę ją za chwilę, nie kapię jej dziś bo nie chcę jej załatwić na amen 😞
Rudi Oluś śliczny!!!!!! 😘 😘 😘
idę na odsiecz młodej bo Dawid ją tam na brzuchu morduje, biedne dziecko 😉 drze się jak dzika a ten się cieszy 😜

o już się chichrają, to jeszcze posiedzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Qrka wiesz co chyba bym nie dala rady oddac mala do zlobka i nie widziec tylu zeczy jak sie moje dziecko rozwija nawet przez pol dnia to chyba wtedy bym oszalala a po drugie tutaj ciezko bylo by mi znalesc prace np na pol etatu np. Od 8 do 13 nie ma takiej mozliwosci musiala bym miec jakies uklady botak to pelen etat i wykorzystywanie a nie wiem czy puzniej byla bym wstanie sie jeszczenwieczorem mala zac jak bym byla zmeczona. A angielki to tutaj wszystkie tak robia wlsnie i moja lolezanka jest niania tutaj i ma nawet nie raz tak ze ona wiecej czasu spedza z tym dzieckiem niz wlasna matka i te dzieci nie chca od wlasnej matki jesc zasypiac z nia wychodzic na spacer ani nic w tym rodzaju a wiec nie chce ryzykowac. Nie ufam tutaj ludzia. Gdybym miala komus zostawic z rodziny to tak ale nie obcym osoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Qrka wiesz co chyba bym nie dala rady oddac mala do zlobka i nie widziec tylu zeczy jak sie moje dziecko rozwija nawet przez pol dnia to chyba wtedy bym oszalala a po drugie tutaj ciezko bylo by mi znalesc prace np na pol etatu np. Od 8 do 13 nie ma takiej mozliwosci musiala bym miec jakies uklady botak to pelen etat i wykorzystywanie a nie wiem czy puzniej byla bym wstanie sie jeszczenwieczorem mala zac jak bym byla zmeczona. A angielki to tutaj wszystkie tak robia wlsnie i moja lolezanka jest niania tutaj i ma nawet nie raz tak ze ona wiecej czasu spedza z tym dzieckiem niz wlasna matka i te dzieci nie chca od wlasnej matki jesc zasypiac z nia wychodzic na spacer ani nic w tym rodzaju a wiec nie chce ryzykowac. Nie ufam tutaj ludzia. Gdybym miala komus zostawic z rodziny to tak ale nie obcym osoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Średnio to tak trzy cztery razy się budzi. Po chrzcinach dwa razy tylko wstawał.
Loli, ale pamiętaj, że całe życie nie możesz się poświęcać bo nie będziesz szczęśliwa. Ani on przez to. Ja zmusiłam Krystiana do powrotu do Pl. I oboje nie żałujemy. A za granicę to może on wyjechać dorobić.Ale nasz dom jest tu.
Zmykam ścielić łóżko, kąpać i spać 😘 Do jutra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka 😁 😁 jak przeczytałam Twój wpis o Kudłatym i jego kudłatych hasłach oraz kudłatym dziecku i kudłatej wadze to parsknęłam ze śmiechu! my to jednak baby gł€pie jesteśmy! facet się zaangażował, bo wie że poprawi Ci to samopoczucie a Ta se pewnie pomyślała 'czemu nie poweidział, że przecież się nie musisz odchudzać kochanie!' 😁 dobre dobre!

ja już wróciłam Loli! moja wykąpana i śpi.
echh nie wiem co mam Ci napisać. Ela dobrze mówi, idealnie! przecież Ty tam zwariujesz! pojechaliście tam po to żeby być razem i żeby żyć jakos na poziomie! a jak tak opowiadasz to rewelacji nie ma....dlatego nie wiem? załóżcie sobie że jeszcze góra rok, zbieracie kase na mieszkanie w PL,a lbo Ty wracasz teraz, a on potem...albo decydujecie ze zostajecie tam na stałe, ale wtedy Ty musisz być szczęśliwa! Olcia nie chce nieszczęśliwej mamy widzieć!!
no nie wiem...ale znalazłam jedyny i nieppowtarzalny plus powrotu do PL! wrócisz to ja i pewnie jeszcze pare brzuszków przyjeżdzamy do Rabki i idziemy do jakiejś góralskiej knajpy na grzane piwo!!!!!!! powiedz!! czujesz już tą atmosferę? 🙂
ech..wiem wiem...ale może pogadaj na gadu z buuterfly, ona to przerobiła, może Ci doradzi i coś postanowisz! cokolwiek to będzie, my jesteśmy z Tobą! mozesz nam marudzić stękać, a my będziemy wirtulanioe Ci robić tuli tuli 😘 😘

Rudi Dupa Day? 🙂 ciesze się że używasz tej nazwy! hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a474cabb47321db.html 🤪


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😁 😁 😁D 😁 😁 😁
booosko!!! no nie1!!!jak ja uwielbiam takie imprezy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
hej ja juz sie melduje... w dwupaku 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
kurna.. 4 tydzien 😞


hehehe znalazione!!! skubana Anulka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...