Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
[URL=http://img255.imageshack.us/i/fffffym.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9169/fffffym.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

południe rządzi 😁


heheeheheheh 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

kochana jestes 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no zwariowały, 30 stron prawie.
My mielismy straaaasznie ciężkie popołudnie.
Mała okropnie bolał brzuszek 😞
płakała jakies 2 h
wkoncu padla wtulona we mnie ale tylko na 15 min
i praktycznie od początku
nie spala od 14:30 do teraz.
masakra... dałam jej infacol, wykapalismy i padła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa mać!!!!! Iga ma zapalenie ucha środkowego 😞 😞 😞 😞 strasznie płakała od 16, pojechaliśmy na pogotowie po 20, stamtąd na dziecięcy, dostaliśmy receptę tylko na przeciwbólowe a jutro mamy iść do laryngologa a skierowania nichuja!! mamy jeszcze zaliczyć rodzinnego NOSZ KURWA MAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak sie biedna meczyła strasznie że pół przytomna już była, wreszcie zasnęła w drodze do domu teraz siedzę i wyje ja, Dawid wściekły o ten basen bo to pewnie przez to 😠 😠 😠 tylko ze to nie był mój pomysł!!!!

Boże drogi jak mi jej szkoda!!!! 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej no patrzcie co to za dzień dupiaty 😞

qrka spokojnie, dostanie lekarstwa i jej minie 😞 Alek od Rudi też to miał bodajże!
kurde, ale na basenie dawno byliście! myślisz że to na pewno przez to? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jesteś Aga, dobrze bo przynajmniej mam się komu wyżalić 😞 😞 Dawid poszedł do sklepu bo w lodówce pusto. aja siedze tu sama jak na szpikach żeby mi sie nie obudziła, nie jadła od 16 i boje sie ja budzić na jedzenie 😞
a najlepsza teściowa JEST PIELĘGNIARKĄ i mowie ze nie dostaliśmy skierowania a ona przecież ja w rejestracji nie pracuję a mi odrazu łzy do oczy buchnęły niech się ciągnie głupia !!!!!!111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
ojej no patrzcie co to za dzień dupiaty 😞

qrka spokojnie, dostanie lekarstwa i jej minie 😞 Alek od Rudi też to miał bodajże!
kurde, ale na basenie dawno byliście! myślisz że to na pewno przez to? 😞


byliśmy w ta sobotę ostatnio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem i nawet nie chcę tam do niej wchodzić niech śpi moja kochana 😞 😞 mój żuczek malutki ona jeszcze tak w zyciu nie płakała, mówisz że Alek to miał?? nie wiesz ile to trwa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no niestety nie mam telefonu do Rudi to byś sobie zadzwoniła 😞
nie mam zielonego pojęcia, ale Aga też na początku była przestraszona ale nie było tak źle.

całusy dla Iguni, bo będzie dobrze:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczynki 😘 😘 mam nadzieję ☺️ ja wiem że każda z nas tak ma jak maluchy płaczą, myślałam że mi serce pęknie 😞

będę polować na Rudi na forum ale jakbym ja przegapiła bo jutro mamy jeżdżenia to proszę Aga wypytaj ja co i jak z tym zapaleniem oki? 😘

ale ja mam Rudi ma NK chyba , poszukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cześć RUDI z nieba mi spadłaś 😘 😘 😘 😘 😘 😘

powiedz długo Alek chorował na zapalenie ucha? Aga mówiła że to miał, a nam włąśńie na pogotowiu zdiagnozowali 😞 😞

jakie leki dostał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas to sie zaczelo tak ze ucho go bolalo przy dotyku, nic nie plakal, troszke marudzil ale to na zeby zrzucalismy wine, zaczelo sie w sobote po poludniu a w niedziele rano na pogotowiu po wizycie u pediatry, wizyta u laryngologa i te stwierdzil obustronne zapalenie ucha. Dostalismy antybiotyk Hiconcil,K kropelki Dicortinef, Nurofen ioslonowo Lacidobaby. W piatek mielismy sie zglosic na kontrole do przychodni laryngologicznej, ale najpierw do przychodni do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie. Na kontroli juz byulo wszystko ok. Z reszta juz w niedziele o 12 dostal antybiotyk i nurofen to od razu bylo roznice widac, tak sie uspokoil,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...