Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
podono to zapalenie moze miec przyczyne wirusowa (mnie tez po weekendzie ucho troszke bolalo ale samo przeszlo), moze byc spowodowane przez podraznienie przez wode, przez zabkowanie a najczesciej jednak przez katar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Rudi napisał(a):
U nas to sie zaczelo tak ze ucho go bolalo przy dotyku, nic nie plakal, troszke marudzil ale to na zeby zrzucalismy wine, zaczelo sie w sobote po poludniu a w niedziele rano na pogotowiu po wizycie u pediatry, wizyta u laryngologa i te stwierdzil obustronne zapalenie ucha. Dostalismy antybiotyk Hiconcil,K kropelki Dicortinef, Nurofen ioslonowo Lacidobaby. W piatek mielismy sie zglosic na kontrole do przychodni laryngologicznej, ale najpierw do przychodni do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie. Na kontroli juz byulo wszystko ok. Z reszta juz w niedziele o 12 dostal antybiotyk i nurofen to od razu bylo roznice widac, tak sie uspokoil,


czyli antybiotyk dostał juz z pogotowia w sobotę? bo nam dali tylko ibufen hydroksyzynę i nasivil do noska, i kazali "szukać" laryngologa co nas przyjmie ale skierowanie nie dostaliśmy, jutro idziemy do rodzinnej i mam nadzieję ze nas jutro przyjmą bo weekend przed nami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka ehh strasznie mi przykro, ale wole napisać bo boję się że jak nie napisze to sie sprawdzi.
Niestety jak dzidzia ma zapalenie uszka to po jakiś 2 tyg przechodzi w zapalenie gardła i odwrotnie.
Bo ucho z gardłem jest połączone.
Ale oczywiście nie zawsze i mam nadzieje, że to ominie wrześniowe dzieciaczki, a najlepiej wszystkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem właśnie już wyczytałam pół internetu o tym, dziękuję kochana 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 dałabym Ci oklaska ale już ktoś mnie ubiegł, pewnie Aga!! 😠 😉 😉 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas napisał(a):
hej dziewczyny!!!
o godzinie 3:50 odszedl mi czop sluzowy 🤪
a pd 5:24 zaczelam liczyc skurcze i narazie mam zapisane 3 co 20 min 🙂 ale jeszcze sie nie podniecam bo to moze tylko podpucha jest 🙂
Ale spac juz nie moge 😁


znalezione 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też dzisiaj strasznie płakała przez brzuszek i wiem co czułaś.
Mi też serduszko pekało jak widziałam jak się męczy.
Biedne te nasze dzieciaczki, faktycznie dupa day..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my od razu w niedziele zadzwonilam do szitala czy jest am dyzur laryngologiczny i pojechalismy, z uchem to nie ma zartow. Na upartego jeszcze dzis mozecie jechac, u nas w przychodni laryngolog przyjmuje 2 raazy w tygodniu a ja z dzieckiem nie mam zamiaru latac od pokoju do pokoju.
Na pewno w jakims szpitalu macie taki dyzur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka masakra, ale to nie jest reguła, więc ta nieregularność niech nas omija szerokim łukiem!!

qrka a pewnie że ja...maniak klaskacz 🙂
będzie dobrze mamuśka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
my od razu w niedziele zadzwonilam do szitala czy jest am dyzur laryngologiczny i pojechalismy, z uchem to nie ma zartow. Na upartego jeszcze dzis mozecie jechac, u nas w przychodni laryngolog przyjmuje 2 raazy w tygodniu a ja z dzieckiem nie mam zamiaru latac od pokoju do pokoju.
Na pewno w jakims szpitalu macie taki dyzur.


u nas mamy tylko 1 szpital i niestety nie było laryngologa a teraz zasnęła i spi jak ubita więc nawet jej nie ruszam jutro sama podejdę do rodzinnego i wezmę skierowanie, zajmę kolejkę u laryngologa a Dawid ja przywiezie krótko przed wizytą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
a czy Iga maiala jakies inne objawy?
Moj pocieral glowka o materac, tylko ja nie wiedzialam ze to jest objaw


no właśnie nic, tylko płacz straszny,a diagnozę powiedziała nam po tym jak powiedziałam że byliśmy na basenie w sobotę 😮 🤢 także sama jeszcze nie wiem co o tym myśleć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och dzieki Wam dziewczynki jesteście PRZE KOCHANE!!!! 😘 😘 😘 😘 😘
trzymajcie za nas kciuki jutro żebyśmy szybko to wszystko załatwili 🥴 oby jutro był
anty-dupa day!! 🙂

buziaki dla Waszych Skarbów i przede wszytskim DUUUUUŻO ZDRÓWKA! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmiksowałaś jej bananka?? ech no całkiem możliwe że po nim 😞 biedaczka malutka!

Rudi a daj spokój! gdziekolwiek nie idziesz to najlepiej prywatnie, bo najszybciej.
popatrz...do gina prywatnie, bo przecież pańśtwowo czekasz i obsługa nie jest taka jak u prywatnego ( ok, to nie jest reguła ), do dentysty TYLKO prywatnie! nie wyobrażam sobie pańśtwowow....no i co? do dermatologa też, do laryngologa powoli też...no szlak by to! to po cholere te składki zdrowotne? 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nic do jurta musicie czekac, dobrze ze te przeciwbolowe dostala bo one zawsze dzialaja przeciwzapalnie tak ze na wszystko ogolnie, ja zaluje ze mojemu w sobote od razu czopku nie podalam ale nic nie wskazywalo ze to cos powaznego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...