Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aaaaaa znalazlammmmmmmmm 🙂
ELU slicznie wygladasz a jaka szczupla jestes w zyciu bym nie powiedzial ze 5 miesiecy temu urodzilas dziecko 🙂 normalnie zrzera mnie zazdrosc ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no ale co zła co zła??? przecież po chai nie będę Ci esa pisać że się wyprowadzam...ech dobra, dupcyć to, to się więcej nie powtórzy 🙂 najwyżej on wyleci na zbity pysk 😜
i nie być zła kociaku mrrr :***

Ela haha wariacie 😁 a foto piękne! taka szczupła fajna kobietka jesteś 🙂 cudo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Aga no ale co zła co zła??? przecież po chai nie będę Ci esa pisać że się wyprowadzam...ech dobra, dupcyć to, to się więcej nie powtórzy 🙂 najwyżej on wyleci na zbity pysk 😜
i nie być zła kociaku mrrr :***

Ela haha wariacie 😁 a foto piękne! taka szczupła fajna kobietka jesteś 🙂 cudo!


love mrrrrrrrr :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki! bardzo dziekuje za zyczenia urodzinowe 😘 😘 😘
Byłam w piatek na disco, wrcilam o 2. Super bylo. wybawilam sie za wszystkie czasy 😁 Pierwotny plan byl zeby sie napic piwka, ale skonczylo sie na soczku porzeczkowym, bo niechcialo by mi sie na bani sciagac pokarmu, ale i tak nie zaluje, przynajmniej nie glowa nie bolala. Ale za to wyjaralam sobie dwa linki... ale ciiii.... bo sie w domu nie przyznalam i nadal jestem niepalaca.. 🙃
Cos tam do wczoraj nadrobilam ale tyle tego ze mia sie calkiem pomieszalo, Aga i dosik tzrymac sie babki i nie dawac chlopom za wygrana. To w koncu my rzadzimy... Nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka!! 🤪 supcio wyglądasz, świetna figura 🤪

kurcze ja zaczynam przy Was doła łapać, jeszcze mam stresa idę do pracy za 2 tygodnie a wyglądam jak worek ziemniaków 😞 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka napisał(a):
Elka!! 🤪 supcio wyglądasz, świetna figura 🤪

kurcze ja zaczynam przy Was doła łapać, jeszcze mam stresa idę do pracy za 2 tygodnie a wyglądam jak worek ziemniaków 😞 ☺️ ☺️


Qrka gorzej niz ja napewno nie wygladasz ja mam brzuch jak w 3 miesiacu ciazy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrczaku! chcesz w łep za głupie gadanie?? 🤪
daj spokój, ubierzze się normalnie, nie po domowemu, pomalujesz...oswoisz z nową myślą, a i może kiedyś jakaś dietka...? 🙂
też pomyśle o tym...kiedyś...

Rudi racja racja! aaa is uper że na disco byłaś! żeś jarała to nie bardoz mi się podoba, reszty zazdroszcze i też się wybiorę mam nadzieje...no, może dopiero po poście znając moj zapał...

Ewa nareszcie!! śpi! co za dzidziol...
i wiecie co? perdole! biorę z Ewy kasy i kupuje sobie ta kurtko-bluzę, zaraz będę się mierzyć! oO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...