Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nudziło mu się chyba i ,,posprzątał,, tylko mnie to wkurwia bo ja mam swój bałagan w którym wiem co gdzie jest. No nie moge mieć dla siebie nawet kuchni żeby on mi pod siebie tam nie robił 😞 Jak jakiś intruz się czuję w tym domu. Kolory ścian pod niego, meble pod niego no kurwicy dostanę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
z tymi dzieciaczkami to tak ciagle cos.. moa ma tylko te policzki takie dziwne jakies ale wydaje mi sie ze w normie, zobaczymy wlasnie jak sie ociepli bo teraz to nie wiadomo czy z wiatru czy co.. szorstkich plam nie ma ale ma za to naczyniaka co sie pojawil jak miala 1miesiac. jedna doktorka kazala z tym isc do dermatologa bo sie powieksza i robi sie wypukle, ale reszta kaze czekac, niby do roku rosnie potem zacyzna sie wchlaniac a jak sie nie wchlonie to operacyjnie usuwaja. moja to ma na brzuszuku to mam nadzieje ze nie bedzie przeszkadzwac, oby tylko z tego problemow nie bylo. ale i tak szczescie ze nie na twarzy bo podobno najczesciej wlasnie gdzies na glowce jest.

Asia dzieki, bede w najblizszych dniach wypatrywac listonosza 🙂
Aguś a próbowałaś maś bepanthen, jak dla mnie to rewelacja, tez uzywalam i penaten i sudocrem i jeszcze jakies inne ale zawsze jak cos tam zaczyna sie jakies czerwone jej robic to ta mascia smaruje i zaraz znika, swietna jest, teraz mam krem akurat ale masc lepsza jak dla mnie. ona bardzo przyspiesza gojenie, nawet moja babcia sobie kupila bo dalam jej kiedys spróbowac bo na stopie jej sie takie cos zrobilo co lekarz chcial wycinac operacyjnie bo nie zniknie a ta masc jej pomaga..
co do oponek to ja juz prawie z cycami na rowno mam brzuch, wygladam streasznie, a najgorsze to to ze mam cala szafe ciuchow wiosenno letnich zakupionych 2 lata temu i nie wejde w nic!, w tyamtym roku w icazowach chodzilam a teraz male! i musze w nich sie zmiescic bo nie mam nic innego a kupowac nie bede bo po 1sze nie mam kasy po 2gie nie chce mi sie po sklepach lazic , po 3 pewnie nei zjade takiego rozmiaru! narazie porzucilam biale pieczywo, a na sniadanie jem platki, po 6 wieczorem jem tylko jogurt albo owocka, i od popoludnia juz slodyczy nie jem, calkiem jeszcze nie bylam w stanie rzucic! tej diety bialkowej nei bede robic bo jak dla mnie gra nie warta swieczki, chudnie sie fakt, ale za kilka lat moga byc problemy, podobno najgosze to cukrzyca i poroblemy z hormonami a ja na te zmiany hormo to podobno bardzo wrazliwa jestem wiec pierdole taki interes, zreszta cukrzyce tez w ciazy mialam i juz podziekuje, wiecej nie chce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech Aniu, nie nie próbowałam tego bepanthenu, na razie nie wygląda to już tak źle po penatenie. ale jak tylko mi się uda, co dzisiaj może być ciężkie to skocze do marketu po tą nivee, bo póki ona była to nie było takiego problemu!
myślałałam że sudocrem jest dobry, lepszy od nivei, a jednak nie...

a jutro na szczepienie także o wszystko zapytam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile ten bephanten kosztuje? to nie jest taka mała tubeczka za 15zł? bo chyba kiedyś pytałam w aptece...

Perełka jak sie zagotowała wodwa w kaloryferach to bardzooo źle! podobno... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TEN 10 000 POST ZADEDYKOWANY JEST DLA WAS LASKI WSZYSTKIE ! JESTEM BOSEM , PIJ MLEKO BEDZIESZ WIELKI [URL=http://img87.imageshack.us/i/smieszne1111si6.jpg/][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6735/smieszne1111si6.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
On mi to kolejny raz robi. Sudocrem jak dla mnie to gówno które się przylepi do skóry i jej nie leczy tylko jest na niej. Zmyć tego nie idzie. Bepanthem jak dla mnie maść też rewelacja. Na wszystko. Dlatego polecam.


Tez tak mialam Ela , ale zrobilam tak ze sparuje najpierd dupke oliwka a puzniej sudocremem i jest git ! jak dla mnie sprawdza sie on rewelacyjnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loli 😁 😁 😁 😁 😁 😁 gratulacje trzeba sie zapytac admina czy jest ktos lepszy od ciebie
a co do ktemow do pupy to ja uzywam sudokrem i jestem zadowolona jak zrobi kwasna kupke i mu posmaruje to na drugi ddzien juz nic nie widac po odazeniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas najlepiej sprawdza sie masc przepisana przez lekarza taka do zrobienia normalnie jestem zachwycona bo sudocem jest dobry ale nie zawsze podziala i potem zmyc nie idzie z jajek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się ten sudocrem nie pdooba, a mam całe dupne opakowanie...
hmm Asik an ie smarowałaś przy kazdej zmianie pieluszki?

eeeeeeeeeeeeeee wątkie że ktoś ma więcej postów od nas 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...