Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elka morze jak najbardziej na tak 🙂
Kasa bedzie z podatku za malego, wiec wiesz to sie dogada 🙂
Ktos jeszcze sie pisze??:P

Ja dalej dola mam dzis lece do tesciowki na drina i paczusie a tu juz chyba z4 zjadlam ... mmm uwielbiam te z tesco a ze sa taniutkie to wiecie 😜 eheh
Maly dzis kochany chodzi za mna i mama mama...pipus maly 😘

Iwona piekne kwiaty i wygladasz ekstra 🙂 🙂
Mam nadzieje ze malemu szybko to minie... ☺️
Ja mojemu po cos musze leciec do apteki i magnez podac bo to co sie robi w tej nocy to szal jakis.. wiesza mi sie i nie puszcza a jak tylko sie rusze to sie w glowie nie miesci jaki krzxyk ryk masakra.
jak by sie bal czegos macha rekami nogami strasznie kopie.... masakra.

Domi oczywiscie bede trzymac kciukasy 🙂
Moj dzis tam kursuje w waszych rejonach.... tzn yy zabkowice Brzeg 😉

cos mialam pisac i skleroza.

Acha... no u ans tez sneizyce 3 balwany stercza na balkonie i sie gapia na nas a ja na nie i za to co sie dzieje za nimi bo mnie uspakajaja te sneizki... 🙂
godzinami bym tak mogla.


Aaaaa Elzbietko rob tego testa i nie trzymaj nas..



Laski to co nas zlapalo kilka dni temu to jakis wirus 1 dniowy wiec uwazajcie 😞 u nas kazdego po kolei siega


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Ja póki co trzy pączki wciągnięte i teraz jemy zapiekankę z Biedronki. Powiem wam, że smaczna.
Anka nie robię testu 🙂 Co będzie to będzie.




No jest dobra 😜 o ile mowimy o tej samej:P smakuje jak ode mnie z rynku z takiej budki 🙂
A co do lampy i paznokci tesciowa ma i ide to podpytam co i jak... bo ona wiem ze za tanie pieniadze kupowala to wszystko a teraz lezy i sie kurzy czeka na specjalne okazje 😜
Swoja droga dawno nie mialam tipsow ciekawe ile by wytrzymaly przy Marcelu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Aniu tipsów absolutnie nie chcę. Jeśli już uda mi się to wszystko kupić to będę swoje paznokcie troszkę zapuszczała i smarowała żelem i tyle.

Ale mnie plecy łupią jak starą baulinkę 🤪
Popłakałam się z radości. Pisze do mnie mama Eluś jak wyślesz mi kartę za dyszkę to Ci coś powiem. Wysłałam jej za trzy bo mówię, żeby już mogła pisać do nas. A ona, że w weekend przyjedzie na 11 dni na urlop 🤪 Juuuupi 😜 😎
Aniu zobacz dlaczego nie ma już kurtek w Pepco 😮
http://moda.allegro.pl/ShowItem2.php?item=2106188995&ars_source=ars&ars_socket_id=6&ars_rule_id=8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Ja Aniu tipsów absolutnie nie chcę. Jeśli już uda mi się to wszystko kupić to będę swoje paznokcie troszkę zapuszczała i smarowała żelem i tyle.

Ale mnie plecy łupią jak starą baulinkę 🤪
Popłakałam się z radości. Pisze do mnie mama Eluś jak wyślesz mi kartę za dyszkę to Ci coś powiem. Wysłałam jej za trzy bo mówię, żeby już mogła pisać do nas. A ona, że w weekend przyjedzie na 11 dni na urlop 🤪 Juuuupi 😜 😎
Aniu zobacz dlaczego nie ma już kurtek w Pepco 😮
http://moda.allegro.pl/ShowItem2.php?item=2106188995&ars_source=ars&ars_socket_id=6&ars_rule_id=8



kuzwa ze my na to nie wpadly???????????????????? 😠 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna nasza 😘 😘
dzielna bylas i tak ze sie zgodzilas ze poszlas ☺️ 😘
Dobrze ze juz wiadomo co Ci jest ale troche mnie dziwi ze jesli przepuklina przelyku to bol brzucha?
I co dalej??
🤨
Trzymaj sie kochana i wypocznij 😘



http://dzieci.pl/paid,14254561,title,Porod-w-domu-moze-zakonczyc-sie-tragicznie,wciazy_artykul.html?smgputicaid=6deed porod w domu.... ☺️
http://dzieci.pl/cid,1024253,wychowanie_podzial.html bardzo fajne artykuly... polecam trakie na ten okres wieku jaki przechodza dzieciaki.
😉



A ogolnie stoczylam dzis wojne z paniami WSZECHWIEDZACYMI aptekarkami 😠
Nie chcialy mi sprzedac leku na uspokojenie dla Marcela bo/.... o Boze za malutki, o jej a co mu, a niech sie Pani przemeczy z nim w tej nocy- K**** jak to dziecko sie meczy a nie ja! O matko jaki silny lek bral o jej jak dlugo .. ale to nie wolno....
aaaaaaaaaaaaaaa pieprzone baby!!! jak dr przepisal, pol roku bral dawke dosc duza i bylo oki a ta mi bedzie madrowac bardziej niz lekarz... wrrr
Wkoncu wyblagalam wyklucilam lek jakis homeopatyczny- SEDALIA.
CZY KTORAS COS O NIM WIE????
Licze ze mu pomoze.. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem Aniu..
Wiem tyle, że nigdy w zyciu więcej
Gardło mnie tak boli, że sie w glowie nie miesci..
Dodatkowo jestem taka wsciekla na nich ze makabra..
Wiec dzisiaj z kołysanki nici..
Jeszcze jutro zadzwonie i sie zarejestruje do chirurga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://dzieci.pl/breedingAid,13760799,title,Jak-mowic-do-dziecka,wychowanie_artykul.html

http://dzieci.pl/breedingAid,12259191,title,Matki-ktore-cierpia-za-miliony,wychowanie_artykul.html to jest mega!! o nas laski.. o anszych zlych nastrojach i o tym ze boimy sie to wyrazac i jak to wplywa na dziecko.

oo to fajne!

czekam za K to Was troche bzdurami zasypie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu 😞 😞 😞 Co za debile! Ja rozumiem gdybyś to na kasę chorych robiła. Ale za pieniądze takie spore i to jeszcze takie traktowanie!!!! Co za gnoje!!!! 😞Mnie tak gardło ostatnio bolało po cc. Bo też miałam tą rurę w gardle. To potem całe mnie piekło wszystko , bolała szyja, kark. Bo mi za mocno głowę odgięli do tyłu. Straszne to było , ale dosyć szybko minęło. Jakoś po 2-3 dniach już było lepiej.
Moja mama jutro o 2giej w nocy będzie. Z koleżanką, która o 5 ma pociąg do domu. Więc w niedzielę jadę do rodziców ją odwieźć.
A u nas odwilż i kapie wszystko całą noc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brat pojechal...
Marcel noc fatalnie... ZNOWU. Nawet ten syrop nie pomogl... chyba ze za malo dalam? 2ml -- PERELKA a Ty ile dawalas????

A pisalyscie ostatnio ze dzieciaki Wam wczesniej wstawaja... my mamy to samo... dzis to przed 6 i oczywiscie co za tym idzie drzemka tez przesunieta. pod wieczor juz padniety jak mucha jest.
Boje sie ze mi sie poprzestawia 🤢

A ja jakos nie mam weny dzis na nic.. znowu podly nastruj mnie dopadl... eh i dzis znowu do T na drina 😁 heh
I na sanki puki jeszcze nie stopnialo wszystko, moze nie bedzie wyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siema
ale moja mała mi dziś dzień ...szajba normalnie.....WSZYSTKO ,ALE TO DOSŁOWNIE WSZYSTKO CO MA W ZASIĘGU RĘKI LĄDUJĘ NA ZIEMI....masakra!!!!!!
specjalnie broi.....rozlewa soczek ,wszystko z lodówki wywala....no koszmar......
tera DZIĘKI BOGU śpi,a ja gotuję rosołek i po obiedzie biorę ja na sanki ,bo oszaleję.... 🤢
na szczęście jeszcze tylko jut do 12 mój pracuje i potem będzie z nami to mnie trochę odciąży.... 🙃
W OGÓLE MAŁA MI MYSZKĘ POŁAMAŁA.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠ledwo tu nią działam 🤢

ELUSKA WSPÓŁCZUJĘ CI TEJ GASTROSKOPII...biedna 🥴
mam nadzieję,że szybko ci to tam wyleczą! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka u nas mała od 2 tygodni wstaje około 5.40....MASAKRA JA CHODZĘ NA RZĘSACH ,A TA GOTOWA DO ZABAWY I NAJLEPIEJ BAJKI BY CHCIAŁA OGLĄDAĆ...paranoja....
a drzemkę to ma zawsze właśnie o tej porze ,a wieczorem najdalej o 20 już śpi ...ale noce też ma niespokojne...budzi się często tak po 3 z płaczem...nie wiem może zęby... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu to ja mialam ok 7 pobudki a dzis o 6.. i idzie spac o 11... a szedl o 13 14... 😮 A wieczorem o 18 juz by szedl spac ale go godzine targam i o 19 juz go nie ma.. a wczesniej 20 szedl.
😮
Nie wiem co sie robi z tymi dzieciakami 🤨
A to na nie to juz jest ktorys dzien.. straszne co on wyprawie mysle ze to przez brata pojechal to sie okaze.
No a w nocu ja spie jak polamana bo ten mnie tak trzyma dusi, dzis w nocy to nawet K sie wystraszyl.. i wyl jak kojot 😮 nie wiem kurna o co biega ale oby to sie szybko skonczylo.
Zeby juz my 3 wszystkie wybily..


Eeee moze to skok rozwojowy?? no bo tak znowu grupowo na NIE?? noce zle, spanie nie.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka22 napisał(a):
może masz racje z tym skokiem...ale atak brutalnie.... 😲
bo też mi się wydaje,że to nie przez ząbki ,bo nic tam nie widzę... 😮

moja mała jest w 100%zadowolona jak zdjęcia z nią oglądam...a tak to ciężko jej dogodzić 🙃


moj tez uwielbia zdjecia albumy.... ale rozwalac:p heh czasem siedzily i mowie pokaz mame tate to patrzy na mnie jak na glupka i mowi TATA??:P ehhe
hehe

No atak i zmiana brutalna ale hmm moze bez przyczyny.
kurcze nie wiem 😞
ale troche mnie to dobija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLiwka na zdjęciach jak ją zapytam pokaże każdego z rodziny i przedmioty itp.
Tak samo w książeczkach pokazuje np.gdzie jest kotek i też miauczy przy tym heh 🙃
kumata jest...ale mówi mało....widocznie na to potem przyjdzie pora 🙂
mam tylko nadzieję,że te nasze łobuzy trochę się uspokoją 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak to w życiu Sioperko zawsze jest coś jeszcze.
Ja na szczęście odpukać większych problemów z małym nie mam. W nocy od małego tylko raz się wybudza, popłacze z dwie minuty i wali w kimę dalej 🙂 Śpi ze mną. Jak jest K to śpi sam w łóżeczku obok naszego. Jak się czegoś wystraszy albo mu się przyśni coś to ma blisko do mnie.
A co u iwwwy? Bo ze sto lat jej nie było.
Ja jestem taka happy, że mama przyjezdża, że robię rybę po grecku i sałatkę warzywna. Jutro piekę murzynka. Stęskniłam się za nią mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu może faktycznie jakiś skok.
Nasza zawsze ladnie spała, nawet przy zębach tylko od czasu do czasu na dyda sie budziła.
A tak to ona śpi sama i nie ma problemu.
Dzisiaj sie obudziła kilka razy ale wstała juz normalnie po 8.
Teraz znów śpi po zupce.
ANiu to jak sie boisz,że Ci się przestawi to może spróbuj go deczko przetrzymać, żeby chodził tak spać jak chodził.
U nas dzisiaj kopytka z gulaszem.
Eluś tobardzo sie cieszę, że wraca 😉
A taka rybke to ja bym, zjadła :P
A do chirurga na 27.02dopiero..
z mała 24..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...