Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Loli ja bym grzywę na bok ścięła, od środka głowy. A włosy bym podcięła i zrobiła takie lekkie pazurki...Coś jak ona ma...Tylko dłuższe te pazury
http://fryzurki.blox.pl/2009/12/FRYZURA-DLA-NASTOLATKI-STOPNIOWANE-WLOSY.html


ale ona ma przedzialek po ciulu.. bardziej z boku bym zrobila 🙂 eheh

bo tak to bardzo ladnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Nom okaze sie , tylko ja nie wiem ale chyba do takiej grzywki to jedna trzeba miec geste wlosy.. i naprawde duzo czasu zeby one sie tak ukladaly ?


Loli do grzywki trzeba sie przyzwyczaic i ona ci ulozy fajnie ale po myci one musza poprostu do siebie dojsc i zpoczatku ebdzie ciezko ale jak sie przestawi wlos to bedzie oki albo suzarka bedziesz musiala modelowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wszystkie te fryzurki fajne 🤪 ale maja 1 "ale" spadają na oczy, weź to pod uwage Loli bo przy małym dziecku mnie by to wkurzało strasznie i kończyło by się tak jak zawsze gumka + wsuwki :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka napisał(a):
kurcze wszystkie te fryzurki fajne 🤪 ale maja 1 "ale" spadają na oczy, weź to pod uwage Loli bo przy małym dziecku mnie by to wkurzało strasznie i kończyło by się tak jak zawsze gumka + wsuwki :/



Nooo wsumie Qrka masz racje... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
I ja tak czy inaczej chodze wiecznie w zapietych wlosach , bo Ola jak sie dorwie moich wlosow to masakra... _----> nie pusci


Loli ale w żadnym wypadku nie chciałam Cię zniechęcać ☺️ ja tez przed świętami idę do fryzjera w końcu trzeba wyglądać jak człowiek, być z siebie zadowoloną i zrobić coś dla siebie a nie tylko kupa i cyc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
I ja tak czy inaczej chodze wiecznie w zapietych wlosach , bo Ola jak sie dorwie moich wlosow to masakra... _----> nie pusci


no wlasnie kurdee 😮 ja nie wiem co jest w tych wlosach ze dzieciaki tak chetnie je chwytaja.... 😮

a tak po za tematem... Macie jakis fajny przepis na pierniki co juz teraz mozna zrobic zeby do swiat byly oki??i latwe do zrobienia?? bo przy moich anty pieczeniowych zdolnosciach to reoznie moze byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
ta laska jest jakaś pokręcona! ona tam pokazuje jak np. spakować torbę (?) albo jak sobie z upałem poradzić 🤪


no własne gada jak potłuczona 😜 strzela minki => autoreklama, może czeka na łowce talentów, aż ją ktoś zauważy 😜
ale ładniutka jest, nie powiem że nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, właśnie już kiedyś miałam Wam wkleić tą stronkę booooooooooooooooskie przepisy 🤪 🤪 🤪 ślinka leci na sam widok oglądania zdjęć, czasem przyprawy są dziwne ale już wszystko obczaiłam, poza tym ona podaje zastępcze składniki często. Kilka przepisów wypróbowałam już w tamtym roku, nawet większość sobie wydrukowałam i mam swoją książkę kucharską 😜
a no tak link by sie przydał ☺️
http://mojewypieki.blox.pl/html
POLECAM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka napisał(a):
Aniu, właśnie już kiedyś miałam Wam wkleić tą stronkę booooooooooooooooskie przepisy 🤪 🤪 🤪 ślinka leci na sam widok oglądania zdjęć, czasem przyprawy są dziwne ale już wszystko obczaiłam, poza tym ona podaje zastępcze składniki często. Kilka przepisów wypróbowałam już w tamtym roku, nawet większość sobie wydrukowałam i mam swoją książkę kucharską 😜
a no tak link by sie przydał ☺️
http://mojewypieki.blox.pl/html
POLECAM!



dziekuje:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...