Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam Dziewczyny,ojjj ależ tego żeście nabazgrały 😲Troszkę nadrobiłam mój Paweł w nocy masakrycznie spał po kąpieli zasnął pospał 20 min i koniec pózniej zasnąłgdzieś około22 i po 24 pobudka i nie spał mi aż do 3 🤢i co pospał do 5 i fajrant buuuu nie wyspałąm sie ,a na polu minus 10 a ja z nim latać muszę .Co tam u WAS???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo jacie teraz weszlam na kwiecien jakie one przemadrzale uuu zwlasztata hmmm na T kurde nie chce mi sie szukac nicka 😠gada a nie wie co ja czeka przypomne im potem jak to fajnie nie spac wogole 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no co ty ! masakra jak ktos tam napisal ale Bobas nie chce nic robic z tym ona ma olewke na to.
Ale tam pisaly ze glupie cipy sie dziecmi nie umieja zajac tylko siedza na tych kamerkach ze ja sciska za serce jak ona widzi bobasów na kamerkach ze sie mecza itp. ze nic nie robimy tylko meczymy dzieci na kamerkach 🤨 🤨 ale walic to puste sa na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to gruba przesada jak maja kamerki to same beda sie chwalic jedna przed druga nie wierze ze nie a dzieciaki sie nie mecza tylko maja przynajmniej jakies zajecie bo od urodzenia leza to troszku posiedziec moga alez sie zgrzalam uffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz co teraz tak pisza sa mlode te co maja pierwsze dzieiatko to teraz se mysla a nie bedzie to trudne ale potem zmienia zdanie jak nie beda wyspane facet nie pomoze wszedzie sama z dzieckiem i z domu nie beda mogly wyjsc ze znajomymi to beda narzekac cos wiem na ten temat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj widze kamerki znopwu na temacie.... a cos sie znowu nie tak z tymi kamekami?? tzn z tymi laskami ??

My juz od wpol 7 nie spimy 😮 posprzatalam troche... 😉
Kurde a z mieszkania dupa chyba bo tego kolesia byla zona nie chce te4go sprzedac... 😮 ale ma sie namyslec do piatku bo ona ani nie plkaci za to mieszkanie ani nic.... wiec prawa do glosu za bardzo tez nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
znowu akcja kw11? 😁
przynajmniej nie ma nudno!
a kamerki zniknęły przez tą akcje właśnie, wczoraj o tym z adminem rozmawiałam....żal 😞


i co admin mówił???
aaa własnie widziałyscie, że one napisały, że afera ?? ?
hahahaha jaka afera???
napisałam jednego posta a one uważaja to za afere??
no prosze Was..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...