Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Loli napisał(a):
no wlasnie dostala cycka i zasnela ale spi u mnie na klatce piersiowej uwielbia ta pozycje na brzuszku chyba jej wygodnie 🙂 a i pewnie sie uspokaja bo slyszy moje serduszko a ja co laptop na kolanach i pisze 😉
No moja juz 2 noc , sie obudzila okolo 4 na jedzonko 😉 a wiec moze powoli sie te godziny jakos unormuja 😉



oCH ! JAKI POST ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Siema....Krystian ze mną nie rozmawia. Czepił się Julki wczoraj czemu łóżka swojego nie zaściela 😮 I do mnie, że ona go wkurza bo wszystko komentuje 😮 I, żeby wyłączyła komputer...A najgorzej to wiecie czym mnie wkurzył? U niej w pokoju jest strasznie zimno. I jak ona idzie się kąpać to kazałam jej włączyć tam taki grzejnik na prąd. Żeby spokojnie się ubrała itd. To on poszedł i jej go wyłączył 🤔 Powiedziałam mu, żeby zastanowił się nad sobą co on robi. A on do mnie , że niby on ma się zastanawiać? To mówię , a co ja robię coś nie tak to mi powiedz. A on, że nie ma ochoty gadać. W nocy się przytuliłam do niego to leżał sztywno i nawet mnie nie dotknął. Nie to nie...Niech spierdala!
Co do chusty to zdjęcie chciała Loli tylko dlatego wstawiłam. Loli ją się wiąże tym sposobem co ja w 3 minuty. I nie ma szans , że dziecko wypadnie ci. Jest bezpieczniejsze niż tak normalnie trzymane na rękach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helol 😉
Elu jak zawsze ty pierwsza 😘

U nas nocka ok, pomimo tego ze Ola sie obudzila jakos okolo 6 rano 🤢 bo malo wczoraj zjadla na noc 🥴 eh masakra troche sie nie wyspalam.

Ela a Krystian jakis jest niepowazny ! o co mu chodzi ? przecierz Julcia to taka slodka dziewczynka ! eh ciekawe jak on by sie czul jak by do niego brat/sioistra przyjechali i ty bys sie zachowywala na jego miejscu . Eh te chlopy niepowazne !
A co do chusty to sie zastanowie 😉 jeszcze !

Kurde moze bedzie dzis ladna pogoda bo sie troszke tak zapowiada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana.
  • Eluś współczuję Ci z tym chłopem boje się pomyśleć jak będzie traktować swoje dziecko jak już tak traktuje cudze i do tego Twoją siostrzyczkę co za barannormalnie terror wprowadza w domu,widzę że nie rozumie co go czeka jak synek podrośnie , brak słów!!!!!!Eluś jak będziesz chciała pogadać to wiesz ze mną możesz zawsze 🙂
  • Muszę nadrobić co tam bazgracie 😉hehe dziś stanęłam na waga a tam 66,5 kg jupiii powiem wam ,że fajna ta dieta dużo się je i tyje 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    buuterfly napisał(a):
    No nie wiem właśnie co mu odbija....Ona nic złego nie robi. dziecko jak dziecko...A on chyba zapomniał jak go spod spódnicy mamy wyciągalam taki był memłot. Ciekawe czy on w wieku 7 lat sprzątał, prał, gotował i ścielił łóżka 🤢


    hehehe no wlasnie ! trzeba bylo sie go zapytac w prost ! Ela , pewnie by szczelila buraka i zaczol sie jakos wymigiwac 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    dzien doberek
    iwwa co do tej skazy to na 99% ma bo ma uczulenie na mleko pediatra powiedziala ze to wszystko wyjasni sie w ciagu najblizszych miesiecy musze go obserwowac.
    A ja wczoraj pokłociłam sie z moim i to tak ze sie wogole do niego nie odzywam nie pamietam kiedy tak ostro bylo i nie odpuszcze dopuki mnie nie przeprosi palant jeden 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    bobas napisał(a):
    dzien doberek
    iwwa co do tej skazy to na 99% ma bo ma uczulenie na mleko pediatra powiedziala ze to wszystko wyjasni sie w ciagu najblizszych miesiecy musze go obserwowac.
    A ja wczoraj pokłociłam sie z moim i to tak ze sie wogole do niego nie odzywam nie pamietam kiedy tak ostro bylo i nie odpuszcze dopuki mnie nie przeprosi palant jeden 😠


    Bobas Ty ! no pierwsze widze zeby sie ze swoim poklucila 😉 buzka 😘 o co chodzna aposzlo ?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ojjj bobas ,a można wiedzieć o co????Bo widzę że to poważne.
  • Co się dzieje z tymi facetami myślą,że po ślubie i mogą rządzić nami ehhhhh
  • Ja teraz z obecnym partnerem nie mam ślubu i wiecie jak się stara boi się że se pójdę w siną dal w sumie jak mu coś nie pasi to mówie droga wolna nic cię tu nie trzyma i sie uspokaja
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ja tez nie mam slubu i predko nie chce.kocham go wiadomo,ale mówie mu to samo...droga wolna jak nie pasi. nie bede cie zatrzymywac. napisałam, ze zaraz sie spakuje i zadzwonie po jego siostre zeby nas wywiozla bo widze ze wszyscy mu przeszkadzamy to sobie odpocznie od nas 😜 ciekawe co napisze...hehe pewnie to pa pa szerokiej drogi 😁 😁 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    wrocilismy od tego lekarza no i ja smutna ze maly ma ta alergie i szukam jakis info w necie a on do mnie ze to moja winna 😮 bo dalam mu kaszke mleczno ryzowa i przez to mu wyszlo no bylam w szoku jak bym wiedziala to przeciez bym mu nie dala logiczne i jakies wyrzuty mi zaczal prawic no nie poznaje wlasnego meza to sie wkurwilam i zaczelam tez pyskowac i od slowa do slowa nie gadam z nim nie odpuszcze dopuki mnie nie przeprosi.Teraz wychodzil do pracy i narazie do mnie no juz sie odezwe mysli ze mi to przejdzie nie ma szans niech spada na drzewo.Nigdy sie tak zle nie czułam zeby mnie oskarzac ze zle sie zajmuje dzieckiem 😞 brak mi slowe
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...