Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli napisał(a):
bobas napisał(a):
hej
ja walsnie byla zciagnac szewki na glowie troche szczypało ale bylo ok wynikow jeszcze nie ma ale lekarz jest dobrej mysli 🙂
adas juz nie spi od 7:30 i gada sobie na bujaku 😁


bobas ? jakie szewki ? czy czegos nie doczytalam moze ?


miala usowane znamie na glowie 10 dni temu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przecież już odpuszcza. U mnie +1 dzisiaj. Wiecie co...Wkurwia mnie Krystian. W większości normalnych domów kuchnia jest kobiety. Ale kurwa nie u mnie!!! Bo on nawet tam mi po swojemu wszystko robi 😠 W piątek zrobiłam sobie porządek w szafce wg mojego logicznego myślenia. To mi po swojemu poustawiał we wszystkich szafkach 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam plastikowe okna i co ? wieje z nich jak cholera, ale to nic, ja w pokoju mam taka jak by klimatyzacje w cudzyslowie klimatyzacje, mam taka kratke ktora jest bezposrednio na pole ! i co wieje z tego jak huj ! musialam to kartoenm zakryc bo sie nie dalo. Wialo Oli do lozeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Elu w kuchni to ja rozumiem bo to welntylacja i sie gotuje itp, ale w pokoju ? no bez przesady ! kuraz, nie raz osa jakas wleci i brzeczy mi pol dnia bo pizdka nie wie jak wyleciec ;/

Kurde chyba musze Ole jednak zarejestrowac do tego lekarza z tymi plamami, ehh nie wiem wlasnie chyba jeszcze zadzwonie do mamy i sie jej zapytam co to moze byc . 🤨 🤨 🤨 bo nadal to ma :/ w dzien malo to widac, ale jak zaczynam ja kapac i to pod wplywem cieplej wody robia sie te wlasnie czerwone plamki ;/ i dziwne ze tylko to ma na plecach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi on we wszystkich szafkach. A potem ja tu muszę gotować i szukać wszystkiego 😠 😠 😠 😠 Zaraz mu kurwa pójdę do piwnicy czy auta i rozjebie wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze niech mi ciuchy zacznie układać 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jka by to bylo moje to bym obila a tak tyo co.. wlascicielka ma w d to co ja mam jej chate ulepszac?? nieeeee.. a jeszcze kurde od pojebanego wegla spalilam podloge... 😮 bo mi wylecial jak juz blache schowalam... a w sobote wybilam szybe w drzwiach bo mnie karol wku i pizglam nimi a ze drzwi maja wiecej lat niz ja i K do kupy wzieci to coz... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz poszedł ten pierdolony samochód znowu robić. Z chęcią bym go sprzedała bo tylko ciągle słyszę to trzeba kupić, tamto trzeba kupić.teraz jakieś kurwa świece...żarowe za 200zł. A ja nie mam stanika ani jednego aż płakać mi się chcę....Normalnie zaraz wam pokażę jak wygląda mój stanik jedyny jaki mam, ale na gg wam wyślę i kasujcie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
jakies uczulenie jej wyszlo pewnie.... 😮
☺️


Ja musze tez zapytac lekarki bo maly od urodzenia ztylu na karczku mial takjie sine plamki, i one wlasnie jak mu cieplo czy jak lezy na lekach czy cos to ma to jeszcze bardziej takie czerwone.... 🤨


tylko dla mnie jest dziwne to ze uczulenie tylko na plecach i od czego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj laski dzis to chyba wszystkie mamy zle humory
  • Aniu dzieci tak maja ma to z tylu szyji????
  • Bo jak tak to niby kiedys zejdzie moj starszy syn ma to po dzis a Pawelkowi tez sie to pokazalo a jak sie zezlosci lub naciagnie widac wiecej
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    perelka no a te plamy olci na plecach ? w dzien one sa malo widoczne, ale jak zaczne ja kapac to straznie duzo tego wychodzi, dziwi mnie to wlasnie ze nie ma uczulenia na jakis proszek czy plyn do plukania bo przecierz wtedy by miala cale cialo, a ona ma tylko plecki ?
    Moze to byc jakas alergia ? pytam bo tylko bo i tak to chyba ja dzis musze zarejestrowac do GP

    OK NA TYM POSCIE SIE KONCZE 😁 PIEPRZE NIE PISZE !

    Fuck ! moja sobie dopatrzyla laptopa i non stop wyje bo go chce :/
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No mi też położna i lekarz gadali, że to normalne i kiedyś zniknie...Nie da się zrobić zdjęcia mojego stanika. Ale to tak jak bym na miseczkę A założyła stanik w rozmiarze C.W dodatku cały już czarny bo to był stanik do karmienia. Więc oblepiony i rozwleczony na maxa.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    tak rozmyslam i z tego co pamietam nie zawsze na caly ciele sa plamki czy chrostki jak jest uczulenie np na proszek np.skaza bialkowa pojawia sie na udach pupie i dloniach czasem na policzkach i to wyglada takie wieksze plamy szorstkie moja Wiki to ma po dzis
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Elu tez taki mam stanik do tego zolty od mleka a moj gada bys se kupila nowy ehhh wczoraj w sumie kupilam tylko ze juz nie dokarmienia i cooo z tego jak cycki mam wielkie jak balonyy i sie ramionczka strsznie naciagaja 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...