Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja się witam i żegnam bo idę już się położyć jak tu takie pustki ;( Dodam tylko że kupiłam dla mojego maluszka smoczki dwa i zawieszkę na nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o i gosia jest hej gosiu 😉) hmm a ja sie dzis farbuje ;D juz mam takie odrosty ze szok a w tyg pujde sie sciac ;p no ja mam lenia bo ja w pon i wtorki mam praktyki aa potem szkole i totalnie jestem wykonczona 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja rozwiazalam sama ostatnio ten problem i z nudow po poludniu zrobilam sobie grzywke heheheh dodam ze nigdy wczesniej nie mialam i nawet nie jest tak zle 😁 😁tylko jak jest chlodno i pada na dworze to mi sie smiesznie podwija ale jak jestcieplo slonecznie to sie fajnie uklada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu w Austrii nie ma ogórków kiszonych tylko wszędzie konserwowe więc zakupiłam wczoraj u sąsiadów 1 kg kiszonych wpadłam do domu i od razu gotowałam ogórkową bo strasznie mi się chciało a nie miałam z czego zrobić 😁 😁 😁 😁 mój Bartek się tak ze mnie nabijał że szok 😁 ależ u mnie piękna pogoda słoneczko bezchmurne niebo i plus 20 trzeba niedługo wyruszyć na jakis spacerek bo nie warto siedzieć w domu gdy za oknem tak pięknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my wczoraj razem z moją koleżanką Słowaczką i jej mężem i moim mężem zrobiliśmy sobie dzień bez dzieci 😁 pojechaliśmy o 10 do Bratysławy a wróciliśmy po 18 a nasze dzieciaczki zostały z jej teściami w Wiedniu 🙂 kurcze juz nie pamiętam kiedy byłam gdzie kolwiek bez Kamilka 😁 kurcze a najbardziej jestem zadowolona że wróciłam z 2 parami spodni i fajną bluzeczką ciążową jupi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...