Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wtedy to bym sie chyba ze smiechu posikała 😁 😁 i chyba sie posikam ze smiechu jak sie okarze ze wszystkie bedziemy mialy chłopców 🤪 🤪 hehe no ale co by nie było i tak bedzie wspaniale w koncu tak jakby wszystkie razem przechodzimy swoje ciąze jedna martwi sie o druga i na odwrót 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i by byla sensacja 😁 😁 ja juz prawdopodobnie w poniedziałek 31 maja bede wiedziała co mam w brzuszku chyba ze mi nie powie bo np widac nie bedzie ... ale badzmy dobrej myśli 😆 ooo jakie oberwanie chmury sie zrobilo nagle masakra ciemno az sie zrobilo jak dobrze ze zdarzyłam wrocic hehe a takie ładne słoneczko bylo ah ta pogoda zdradziecka 😠 dobrze Gosienko mykam poloze sie w koncu bo i brzuszek sie tego domaga. Dobrej nocki kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja obudzilam sie z bolem gardełka 😞 chyba kuzyna mnie zaraziła bo angine ma a ja glupia pilam z tej samej butelki co ona i mam teraz za swoje 🤨 o dziwo się wyspałam.. Gosiu wstyd? ja spałam do 11 to co ja mam powiedziec;p no i dzidzia wczoraj na wieczór chyba znow dała o sobie znac 🙂 no a dzisiaj siostra do nie przyjezdza juhu dawno jej nie widziałam to sie stęskniłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...