Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gosiu chciałam wrzucić zdjęcie mojego brzuszka to jak wchodze na moj brzuszek moje galerie to tylko wyskakuje mi ktory miesiac a nie ma czegos takiego jak wybierz plik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i do dupci kiedys pisalam do admina to powiedział że powinno za tydzień być. Ato było na początku mojej rejestracji;/ Chyba trzeba się przypomnieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokładnie jak teraz mowie po kolei to wszyscy takie zdziwionko procz rodziny i najblizszych znajomych bo im od zawsze wpajałam ze jak bede miala synka to bedzie Gabrys koniec i kropka heheh no ale tu Łukasz sie uparł jeszcze ze Alex no ale to sie jeszcze uzgodni zawsze moze byc Gabriel Alexander albo na odwrót 😁 Co do córci to imionka nie pewne bo pewnie jeszcze zmieniac bedziemy 😉 no nic laseczki mykam no i wygłaskajcie brzusie od ciociuni Juli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcez zagladnelam wiec sie wypowiem jest dokładnie tak jak Gosiu mowisz moj lekarz tez to mowil, nawet na usg niektórych są podane dwie daty jest wg miesiaczki i usg i wg zaplodnienia tak wiec ja mam 17 tydzien i 6 dzien od zaplodnienia a wg usg 18 dlatego daty porodu sie wachaja .. wiec ty Gosiu masz juz 20 tydzien normalnie i 19 i 6 dni od zaplodnienia 🙂 czasem sie mowi ze rozniece wynosza tez 2 tygodnie czyli majac 19 tydzien od zaplodnienia mamy 21 tydzien od miesiaczki na usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...