Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zobaczymy Marto ja nic na razie nie planuje już się przejechałam na tym ostatnio dzidziuś wyjdzie kiedy On będzie chciał a nie będzie się daty wyznaczonej trzymał 😁 a mnie coś od wczoraj strasznie boli prawe biodro jeszcze mały z prawej strony siedzi ała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jasne rozumiem co masz na mysli tzn staram sie bo nie przezylam takiej tragedii i nikomu jej nie zycze a ciebie podziwiam zreszta ty juz to weisz bo ci to kiedys pisalam 🙂 pewnie ze wyjdzie jak bedzie chcial moze sie zdarzyc tak ze wyjda nam wrzesniowki choc to malo prawdopodobne 🙂
A jak maly z prawej strony dziala to co sie dziwisz ze cie z prawej boli. Moj jest z lewej i miednica to mi prawie odpada wieczorem jak sie kade spac a co dopiero po dniu od 6 rano do 22 na nogach 🙂tak jak mialam wczoraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze powiem tak pogoda hujo.a biodro boli głowa boli i czuję się do dupy 😞 u nas teraz długi weekend Kamil dopiero w środę do szkoły idzie ale jak będzie taka pogoda to sie pochlastam ani sie nigdzie nie wyjdzie ani nic nie zrobi na cmentarz od tygodnia nie mam jak iść bo albo leje albo wieje tak że głowę chce urwać 😞optymistyczny akcent zapachniało mi świeżo skoszoną trawą a ja uwielbiam ten zapach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ GRUBASKI 🙂 🙂 🙂

GOSIU DZIĘKUJE BARDZO 😘 😘 😘 😘 😘 😘

MOŻE JAK KTÓRAŚ MA OCHOTĘ TO PROSZĘ O OPINIE 🙂 🙂 🙂

http://nasza-klasa.pl/#nie_zla_mama/gallery/album/6/901
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Czesc agus chyba zlego linka podalas bo mi wyskoczyla strona do logownia na nk 😁 😁 Gosiu teraz moze byc najmniejszy i co z tego maly ale byk 😁 😁

no faktycznie mały ale byk 😁 😁 😁 nie wydaje mi się że to też uzależnione od postury i szerokości bioder wcale się tym nie przejmuje tylko na zdjęciach mój brzuch był największy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyjechałam do domciu i robię jakieś śniadanko. Zapisałam się do lekarza państwowo na poniedziałek żeby mi zlecił krew i mocz . Chociaż nie będę musiała płacić.. Ale dziś miałam noc Kris się tak spocił biedny włosy miał mokrusieńkie czasami jak dziecko z nim muszę postępować. ALe koszulki nie chciał ściągnąć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...