Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde to ja na samym końcu sie dowiem,no coż bedzie wiecej emocji.Ciesze sie Marto,ze wszystko gra.To najważniejsze.W 14 tygodniu mialam wlasnie robione badania prenatalne i tak pięknie szystko wyszlo,że myslalam iż zaraz podskocze na tej kozetce,a potem lekarz mi powiedzial..ale gdyby miala pani 20 lat mniej to bylby super wynik.Mina mi zżedła ale pomyslalam sobie....sranie w banie.Pobrali mi jeszcze krew i wynik przyszedl pozytywny ryzyko zmniejszylo sie w moim wypadku o 500 razy.Ty jesteś mlodziudka i masz wspaniale wyniki SUPER,SUPER,wiec trzymajcie teraz za mnie kciuki jak pojde na te polówkowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka 2 godziny męczyła mnie pytaniem dzień po stosunku czy jest w ciąży.Na to wkońcu jej odpowiedziałam że rozwija się u niej jednodniowy embrion i kazałam iść do lekarza 🤪 Jakie te baby nieraz bojaźliwe są 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś gratuluje synka 🙂 Najważniejsze ze wszystko ok 🙂 Ja mam badanie 1-2 czerwca ale niestety czeka mnie jego przełożenie 😞 moze uda mi sie wcisnąc do lekarza wczesniej to będzie dobrze 🙂 Buziaczki brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
proszę możecie posmiac się tak wygladałam jak miałam 8-9 miesiecy 😉 😁 😁 piękna dzidzia bylam co nie a oczy wielkie ze aż heheheh 🤪 🤪ale siara mama mnie nawet nie uczesała do zdjecia ☺️ no ale bylo robione spontanicznie heheh wiec jej wybaczam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...