Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sweety napisał(a):
jula napisał(a):
a jak tam robiłas to ilu polaków na całą firme było? byli jacyś?


sami polacy teraz sa rowniez czesi lotysze ale przewaga polakow


też bym tak chciała... ale mój jest głupek i się uparł, że on za granicę to najwyżej na wakacje (a i to niechętnie 😞) a do pracy by w życiu nie pojechał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam usprawiedliwienie przebieralam malego bo ciezka sprawa byla a teraz zmykam do sklepu bo maly za dlugo spal i czas ucieka a zaraz do roboty trza

Julita trzymam mocno kciukasy i czekam na pozytywne wiesci
i przepraszam ze tak pozno o tym wspomnialam ale ja tepa blondyna jestem i zapomnialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
ja mam usprawiedliwienie przebieralam malego bo ciezka sprawa byla a teraz zmykam do sklepu bo maly za dlugo spal i czas ucieka a zaraz do roboty trza

Julita trzymam mocno kciukasy i czekam na pozytywne wiesci
i przepraszam ze tak pozno o tym wspomnialam ale ja tepa blondyna jestem i zapomnialam


helołłłłłłłłłłłł ja teżz tym zainteresowana byłam 😠 😠 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
WIESZ MY BYŚMY WYJECHALI JAKBY SIE MIAŁO KONKRETNIE UMAWIAM SIE Z KIMŚ ZAJEŻDŻAM TAM I NA DRUGI DZIEŃ EWNTUALNIE NA 3 IDE DO PRACY TAK TO JAK NAJBARDZIEJ


jak cie biora to wyjazd jest w czwartek w nocy w piatek zadko biora do pracy najczesciej w poniedzialek sie zaczyna ale jak biora to na pewno maja prace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula napisał(a):
no to my jemy obiadek i uciekamy na plac zabaw 🙂 miłego dzionka 🙂 iza jeszcze raz dziękuje tylko musze mojego o tym poinformowac co by on zadzownił bo u mnie juz kiepsko z niemieckim sie zrobiło ☺️ 🤨


oni mowia po polsku w biurach 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
jula napisał(a):
no to my jemy obiadek i uciekamy na plac zabaw 🙂 miłego dzionka 🙂 iza jeszcze raz dziękuje tylko musze mojego o tym poinformowac co by on zadzownił bo u mnie juz kiepsko z niemieckim sie zrobiło ☺️ 🤨


oni mowia po polsku w biurach 😁 😁 😁 😁 😁


o popatrz ale wtopa haha ☺️ ja myslałam ze na ten zagraniczny to z holendrami trzeba bedzie gadac ale wstyd 😜 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
pewnie.. wszystkie sobie jedźcie 😞


😁 😁 😁 😁 😁 😁 na razie pytam mojego a on nic 🤔 więc pewnie będzie z tego nic 😞


ja mowiłam swojemu wypytał sie co i jak teraz mu pokaze strony i zobaczym czy bedzie za tym jak ja czy coś mu sie nie spodoba ale sie wkurwie chyba na niego jak mi powie ze nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...