Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
chciałabym urodzić tego ósmego i mieć z głowy 🙂 bo takie czekanie jest wkurzające 🙂 ja już nie moge po nocach spać bo mylami jestem gdzie indziej a co innego jakbym musiała czekać do mojego terminu 🙂

wiadomo ze jak juz jest ciaza donoszona to sie non stop mysli o porodzie i o dzidzi jak bedzie wygladac jak porod pojdzie i wogole ja tak mialam ze juz czekalam od 23 wrzesnia bo sie zasugerowalam usg 4d 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musialam wczesniej spadac bo glodomorek sie obudzil i plakal a potem jak zasnal wpadlam w adehadowe sprzatanie chatki 🙂 jestem dopiero w jakiejs polowie tak to jest jak sie ma malego marudzacego lotrunia a tesciowej nie chcialam juz obarczac sprzatniem wystarczy ze cosik tam pichcila zeby moj nie umarl z glodu 😁dzis wieczorkiem ma przyjechac moja siorka i bedzie u mnie spac zebym nie byla sama jak ten kolek :0
Buziaki dziewczynki dla was ik waszych smykow 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goziu moj kolek raczej nie ma ale nie umie sie wykupkac i dzis naprzyklad co godz poltyorej sie budzil :/ ja czekam jeszcze ten tydz i zaczne mu podawac kropelki Infacol podobno sa skuteczne a dawalas malemu jakies krople?? ahaa i podobno kawa wzmaga kolki ja zrezygnowalam nawet z bezkofeinowej :/nie wiem co ci poradzic bo tez sie meczymy z tym brzuszkiem i masujemy i nozki podkurczami i cwiczymy na brzuszku i nic :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny !
Sorry, że się wtrącam, ale widzę, że macie problem z kolkami u Maluszków. Podobno niezawodne są krople : Sab Simplex. To niemieckie krople, które dostaniecie na polskim ebay-y pewnie też na Allegro a i na pewno zamówicie w każdej internetowej aptece czy nawet swojej osiedlowej 🙂 Ja jeszcze przed porodem a już je zamówiłam. Położna, która sama na 3-miesięcznego synka, który cierpiał na kolki poleciła je mojej mamie. Podobno pomagają każdemu dziecku. Cena to około 16zł ale nie wiem ile przesyłka do Polski bo ja zamawiałam je do Anglii. Myślę, że warto spróbować. Poczytajcie sobie o nich w necie ponieważ ulotka dołączona do kropel jest po niemiecku. Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to dzięki dobrze, wiedzieć, że są zamienniki, które może mi mama w aptece kupić i nie muszę dopłacać za wysyłkę. Szkoda mi Waszych Maluszków Dziewczyny. Człowiek dba o takiego okruszka a On biedny i tak cierpi. Mam nadzieje, że szybciutko im miną te brzydkie kolki. Pozdrawiam Was i życzę Wam dużo siły 😉 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niestety i to jest o tyle gorsze ze nie idzie tego kompletnie wyeliminowac i jak juz maluch sie rozedrze to placze az nie przejdzie 😞 serce sie kraja normalnie rece opadaja ja wczoraj mialam spookoj cala noc i caly dzien a od wczoraj wieczor znow jazdy zasnal o 21 obudzil sie o 24 i potem juz co godzine az do ranka. Moj niby nie ma tego na tle kolkowym tylko nie moze sie wykupkac i strasznie sie prezy i placze zanim popierdzi :/
Asiak zycze z calego serca aby ciebie to ominelo 🙂pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...