Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂
A my dalej w dwupaku.. Ktg żadnych skurczy nie wykazało, a mała waży już 3500g, możliwe że więcej nawet 🙂 A jutro kolejne ktg jakby się nic nie ruszyło..
Nawet nie wiecie jak mi się już nie chce jeździć do tego lekarza, 40km w jedną stronę tylko po to żeby 10min poleżeć pod ktg.. Jak spytałam, czy nie moge w szpitalu tego zrobić to powiedział, że moge, ale dopiero po terminie, tak więc jutro pewnie wystawi mi jakieś skierowanie czy coś..
Miłego dnia dziewuszki 😘 buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki my znow po cieziej nocce maly co zjadl to zasypial doslownie na godzine i znow byl glodny albo plakal bo cisnal kupke i mu to marnie szlo :/ ehhh ale na szczescie juz trzeci dzien nie ma kolek
Gosiulka wspolczuje wiem co to znaczy koka i szczerze to placze razem z mlodym jak go dopadnie, powoli eliminuje wiekszosc produktow dodatkowych jak np kawa bezkofeinowa mlekiem bo napilam sie pare dni temu i myslalam ze umre z zalu tak malego dopadlo nie wiem czy od tego ale wole chuchac na zimne:/
Co do badan i szczepien to w spitalu Alek mial na gruzlice w ramie i w piete chyba na watrobe a potem przyszla polozna srodowiskowa i mowie jej ze ja miaalm toxo a ona ze w ks dziecka tego nie ma wpisanego!!! jakas franca w szpitalu tego nie zaznaczyla no i pojechalismy jak mial tydz do laboratorium i mu robilismy badanie na toxo(tragediaaa cala fiolke z paluszka musiala mu wycisnac serce sie kroilo bo wyl w nieboglosy) ale wyszlo ze nie ma i za miesiac mamy powtorzyc badanie czy sie ie uaktywnia czasem no i oprocz tego mial robiona morfologie, jakies cpr i mocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki moje kochane chciałam wam przekazać ,że pati z listopada dzisiaj o 4 rano odeszły wody 😁 ale do tej pory ma brak skurczy 🙂 🙂

pilar na porodówkę szybciutko 😁 😁 😁 😁
giaa to super ,że już jesteście w domku i że mała już nie buszuje we własnym M1 tylko waszym wspólnym domku 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
musze czekac do przyszl tyg jak pojade na sklepy to sobie kupie jakis wyupasiony w kolorze lila roz 😁 😁 😁 i wtedy rusdzam na skok stefczyka 😁 idziesz ze mna bedzie razniej aaaa najpierw sie nachlejemy dla odwagi 😁


dobra to jak coś to musimy zsynchronizować zegarki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh istny terroryst z niego normalnie maly talib heheh cala noc na cycku siedzial jak nigdy nie wiem czy mi mleko ubozeje czy coo a moze mial poprostu taki kaprys wiem jedno jak wrocimy dzis z wazenia to go tak sprobuje nakarmic zeby spal az do wieczornej kapieli i wtedy walne zwlokami albo tatus sie nim zajmie tylko musze mu odciagnac bo narazie mam tylko 60ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...