Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ehhh szkoda naszych nerwow niestey w Polsce jeszcze nikt uczciwie do niczego nie doszedl i tak jak Aga pisze trzeba ciulac panstwo tak jak ono ciula nas 😠 😠 a z tym becikowym to smiech na sali bo co z tego ze dostaniesz ten tysiakjak zaproponuja ci szczepienia kojarzone odplatne ??juz bym woloala zeby zlikwidowali (co zreszta planuja powoli) i zaplacili mi za te szczepienia ktorych koszta sa horrendalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewuszki kochane fajnie się gada ale ja muszę uciekac. w mojej kuchni wczoraj wyladowali kosmici 😮 😮 😮 (mąż piekł ciasto ) a mi się tego wczoraj sprzątnać nie chciało ☺️ ☺️ tak wiec musze iść ją do składu i ładu doprowadzić i jakiś obiadzior sklecic. takze ja uciekam a Wy tu sobie jeszcze poplotkujcie 🙂 🙂 🙂 do potem 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
ehhh szkoda naszych nerwow niestey w Polsce jeszcze nikt uczciwie do niczego nie doszedl i tak jak Aga pisze trzeba ciulac panstwo tak jak ono ciula nas 😠 😠 a z tym becikowym to smiech na sali bo co z tego ze dostaniesz ten tysiakjak zaproponuja ci szczepienia kojarzone odplatne ??juz bym woloala zeby zlikwidowali (co zreszta planuja powoli) i zaplacili mi za te szczepienia ktorych koszta sa horrendalne


Martusiu tu się z Tobą zgadzam 🙂 Reklamują aby szczepić dzieciaczki na rotawirusa albo na pneumokoki ale koszt tych szczepionek jest kosmiczny 😮 więc tez bym wolała aby zabrali te becikowe i przeznaczyli na szczepionki 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
dziewczyny od dzisiaj zaczynam pić 😁 😁 😁 😁 😁 😁

a ja wale n Pko zrobie maly skok stefczyka a noz sie uda a jak nie to cieple wyrko w celi bedzie czekalo 😁 😁


ta może sie spotkamy 😁przynajmniej zwiedzimy ciekawe miejsca ja izbę wytrzezwien a ty cele od środka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
dziewczyny od dzisiaj zaczynam pić 😁 😁 😁 😁 😁 😁

a ja wale n Pko zrobie maly skok stefczyka a noz sie uda a jak nie to cieple wyrko w celi bedzie czekalo 😁 😁


ta może sie spotkamy 😁przynajmniej zwiedzimy ciekawe miejsca ja izbę wytrzezwien a ty cele od środka 😁 😁 😁


WARIATKI 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku a co tu takie pustki 😮

Z rana tak gwarno było a u przez kilka godzin nic nie napisał 🤔

Gocha 2301 to Ci Adrianek nawet na chwile nie da wejść na brzuszek 🤨 Mały terrorysta 😁 😁 😁

Agaboh może w końcu zaczęła rodzić bo tez sie nic nie odezwała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MISSISIPI2 napisał(a):
Jejku a co tu takie pustki 😮

Z rana tak gwarno było a u przez kilka godzin nic nie napisał 🤔

Gocha 2301 to Ci Adrianek nawet na chwile nie da wejść na brzuszek 🤨 Mały terrorysta 😁 😁 😁

Agaboh może w końcu zaczęła rodzić bo tez sie nic nie odezwała 🙂


hehe nie nie zaczełam niestety 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane my własnie przezylismy 1 atak kolki straszne to jest 😞 😞 😞mój wymeczony chłopczyk spi a ja mleczko odciagam 🤨my bylismy dzisiaj na kontroli u lekarza malutki ładnie przybiera od wyjscia ze szpitala przybrał 300 gramów 🙂 kochane nie gniewajcie sie ze tak rzadko zagladam ale na prawde nie mam czasu az wstyd ☺️tak to u nas wszystko dobrze malutki zarłoczek cały czas je a matka nie ma nawet kiedy kolacji zjesc 😁dobra buziaczki bo i tak zadnej nie ma 🙂 🙂 🙂
aha pytanie do Marty czy twój Aleks miał po porodzie pobieraną krew i sprawdzaną toksoplazmoze bo mnie dzisiaj przyszło wezwanie ze mam małemu zrobić bo ja miałam robiona tylko raz w ciąży i trochę sie martwie tym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...