Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mortishia24 napisał(a):
aa spoko mlody latajuz jak perszing sam ewiec oczy w d.. za przeproszeniem w pracy sajgonki i ogolnie totalna masakra pila lancuchowa hahahahaha a jak tam u was w skrocie bo nie dam rady 50 stron nadrobic 😁


w skrocie
ja ma wolne dzisiaj i jutro jezeli mnie nie sciagna do roboty
dzisiaj ide zlozyc papiery na paszport a jutro popoludniu jade do mamy na weekend 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tort wstretny a co sama robilas?? hahahhah zartuje 😜
u nas balony ponad miesiac sie walaly po calym domu bo co hcwila ktoregos alek zrywal jak byl na rekach i w koncu sie wk.. i je poprzebijalam oczywisiciew jak ALus nie widzial 😜co bym na zwyrodniala matke zabojczynie balonikw nie wyszla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
walać to nam się okrągły rok balony po domu walają bo chłopcy uwielbiają więc konsekwentnie wymieniam na nowe:P
ja mam balonami pięknie pokój przystrojony 😁 balonami i nie tylko 😁 ale nie chce mi się tego zrywać:P

tort pewnie byłby lepszy jakbym sama piekła:P ostatnio odkryłamm w sobie talent 😁 nawet ciasto, które moim zdaniem trochę spieprzyłam było szałem na imprezie 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do 3 dni może wystąpić gorączka.. a lekarka jeszcze stwierdziła, że w 5 i 12 dobie też... dziwnie..
no ale póki co zwalam na szczepionkę ale lipomal na wszelki mu podałam..

kurna nie wiem czemu mi się ta data porodu tak zmienia co chwilę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to go obserwuj może faktycznie po szczepionce..........
a ostatnio mi przyszło WEZWANIEdo szczepienia Kamila powinnam się zjawić 16.11 obowiązkowo 😮 ale niestety 2 dni wcześniej byłam u lekarza i młody ma antybiotyk więc dopiero mogę iść po 3 tyg. z nim do szczepienia 😎 ciekawe czy mi coś powioedzą w przychodni jak pojadew w grudniu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...