Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a wlasnie powiedzcie mi bo moze ja jakis blad popelniam bo moje dziecie co jakis czas ma katar tylko kuzwa od czego jak nie jest wyziebiany przegrzewany wietrzy sie codziennie na swiezym powietrzu bo przed prac z nim zasuwam po dworze i juz tak podejrzewalam ze moze to jakis allergiczny katarek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no na szczęście zdrowy 🙂
też umie sam dreptac ale leniwiec taki ze szok wczoraj na spacerku wogóle sam chodzic nie chciał tylko za rączke haha jak go puszczałam to uszedł kilka kroków i zaraz siagał i ziemia sie bawił aż trafił na obornik bo na drodze kawałek lezał i nie zauwazyłam fujjj 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
a wlasnie powiedzcie mi bo moze ja jakis blad popelniam bo moje dziecie co jakis czas ma katar tylko kuzwa od czego jak nie jest wyziebiany przegrzewany wietrzy sie codziennie na swiezym powietrzu bo przed prac z nim zasuwam po dworze i juz tak podejrzewalam ze moze to jakis allergiczny katarek??


a mozliwe że jakis alergiczny a jaki jest wodnisty taki samo cieknący z noska?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
no wlasnie wodnisty a wiesz ja jestem alergik ost bylam po abletki u dermatolozki i pytalam o testy dla niego ale jest za maly i musielby z zyly a nie chce go narazie kluc


no my z małym jak miał podejrzenie skazy białkowej czy innych uczulen bo miał non stop taką wysypke to lekarz własnie mowił ze tzrebabybyło troche poczekac tak po dwóch latach najlepiej.. ale wysypka minęła i narazie jest ok
bo mozliwe ze skory ty jestes to on tez moze byc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
wiesz jak 90 procent moich klientow w barze to mezczyzni do tego gornicy to jak mam nie byc 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


no ładnie zamiast pracowac to ze zboczuchami górnikami gadu gadu urządza 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
iza a duzy ten fiSkus heheheh bo moze bys mi w prezencie wyslala bo kwiatek od tesciowej jakos zdechl 😁


martucha tego fikusa dostalismy w prezencie od ciotki mojego jak kupilismy mieszkanie wiec niewypada hahaha
tak jest duzy ponad metr wysoki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
a wlasnie powiedzcie mi bo moze ja jakis blad popelniam bo moje dziecie co jakis czas ma katar tylko kuzwa od czego jak nie jest wyziebiany przegrzewany wietrzy sie codziennie na swiezym powietrzu bo przed prac z nim zasuwam po dworze i juz tak podejrzewalam ze moze to jakis allergiczny katarek??


marta moj tak ma ale jak dostanie katar to zaraz potem jest kaszel
z tym ze u mojego stwierdzili wrodzona infekcje drog oddechowych
to sie mu aktywuje na zapach wilgotnego prania w mieszkaniu narazie to zaobserwowalam wiec pranie trzymam w innym pokoju i narazie mamy spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...