Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojj pewnie motylki w brzuchu masz straszne heheh ja bede miala takie w srode 🙂 Kurcze wieczor i znow ten ciezszy oddech i bol iednicy strasznie wczoraj tak mnie dopadlo ze do 24 sie meczylam potem budzilam sie co chwila i rwalo mnie z lewej strony ale dzis pytalam przyjaciolek mowi zebym sie nie denerwowala bo to normalne na tym etapie 🙂 tylko co bedze potem az sie boje 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Robili mi KTG i zaglądali mi...wiadomo gdzie. Stwierdziła,że łożysko jest na miejscu,macica prawidłowo...no i serduszko dzidziusia bije...Teraz czekam z ogromną niecierpliwością na badanie 25.05.2010 gdzie będę miała upragnione USG i poznam płeć Skarbusia a co najważniejsze zobaczę tą małą śliczną buzie, niesamowite oczęta, maleńkie rączki i skoczne nóżki. A boleć pobolewa... i będzie boleć...tym bardziej,że ja wróg jakichkolwiek tabletek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis otworzylam oczy i mialam polewke jak nie wiem wyszlam z sypialni a na przedpokoju nasz wielie lustro cale zamazane bialym spreyem (takim co sie balwanki na oknach w zimie maluje) wyznania milosne mojego meza. Chyba mu sie nudzilo o 5 rano jak do pracy wychodzil heheheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Misiek chodzi ze mną od pierwszej wizyty i ostatnio nawet mi się śmiać chciało bo moja szwagierka mówi ale Ty się odmieniłeś przy niej a jaki romantyczny się stałeś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My jak poszlismy na pierwsze usg to wszedl ze mna gina mi jezdzi po brzuchu i sie wyrazila "pierwsze juz mamy" a mina mojego bezcenna i pytanie "jak to jedno to jest ich tam wiecej" 😁 😁heheeh myslalam ze sie posikam ze smiechu a ona poprostu tak sie wyrazila bo szukala ewentualnie drugoiiego pecherzyka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...