Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co do gluzkozy to niby powinno byc trzy razy po I wizycie na czczo, pozniej 50g /h w 24-28 tygodniu i po 75g w 32 tygodniu ciązy ale przwaznie jest tylko ta po 20 tygodniu
dziewczynki to oczywiste ze my zdolniachy tylko nie zawsze inni to dostrzegaja 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agulko to zagladaj do nas czesciej 🙂 bedzie razniej co do pogody faktycznie zimno i leje brrr az sie w koc tez chyba zaraz opatule i jakas herbatke wypiję i tak posiedze do 23 cos tam poonudze sie i poczekam az moj 'menszczyzna' 😁 wrooci do domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a na czczo to tylko cukier mialam mierzony i wyszlo wszystko w normie nic wiecej zadnej glukozy ale moze to i dobrze bo na gruga pewnie nie odwazyla bym sie isc 🤪 ale mowia ze jak lekarz dobrze rozmiesza to grudek nie powinno byc gorzej jak poda odrazu do wypicia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu u mnie glukoza jest właśnie po 20 tygodniu ale zawsze 75 ml fuj Monika ta koleżanka siedziała w laboratorium 3 godziny 😠 a teraz Jula coś dla Ciebie ja chodziłam do szkoły jak byłam w ciąży z Kamciem a dzisiaj okazało się że mój synek jest najlepszy w klasie tak więc Twój dzidzius też bedzie zdolny zobaczysz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agula ja dokladnie wiem kiedy jest glukoza od 24 maksymalnie do 28 tygodnia mowie tylko ze czasem podaje sie ja trzy razu raz po 1 wizycie u ginekologa pozniej po 20 tygodniu i w 32 ale najczesciej stosuje sie ta miedzy 24 a 28 tygodniem, wiem ze to okropienstwo ale wole nie kombinowac z cytrynkami moja Gosia i kumpela (a rodzily nie tak dawno bo Natalcia zaledwie 24 marca) wiec ostrzegaly juz mnie przed tym takze spokojnie 😉
No Gosiu ja mam nadzieje ze moje malenstwo równiez takie mądrutkie bedzie hihihi 😆 bo my zdolne babki jestesmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego co mi wiadomo w I trymestrze przeciwskazane, pozniej niby mozna ale ja wole nie kusic losu przemecze sie jeszcze od urodzenia mam wloski ciemne farbuje tez na czarno wiec roznicy wielkiej nie widac to sie wstrzymam, mowia ze niby obcinac tez nie wolno ale ja tam cielam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ponoc ze maluszek urodzi sie bez wloskow i ze urode wloskom sie zabiera i ze tobie beda wolniej rosly, wcalne nie prawda moja natala obcinala w ciązy i jej malenka czarniuchna sie urodzila ze masakra tyle wloskow miala i takie glugasne az do szyjki, a mi rosna jeszcze szybciej niz przed ciaza i komu tu wierzyc... na ale tak jak mowicie ile kobiet ciezarnych tyle opinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...