Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monisia1989 napisał(a):
Postaram sie zapytac 🙂 fajnie by bylo. Moze na poczatku nie pozwolic bo usg robi sie te "do cipne" hihihi mysle ze jak bedzie to normalne to wtedy sa wieksze szanse... Tak wiec we wtorek poznam plec dzidziusia 🙂)))

Ale zimno... brrrr...

Monisia ze sie wtrace moj Maz byl przy usg dowcipnym 😉 i lekarz nic nie mowil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez mykam...bo zimniutko i trzeba wskoczyc pod kordelke... brrr... obysmy sie tylko nie przeziebily - czego zycze wam wszystkim ze szczerego serca (nawet tym co co chwile daja mi minusa bo sie komus nudzi) wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczescia, usmiechu na twarzy i pieknych snow. Kocham Was Wszystkie.

Monika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż był ze mną od początku na każdym badaniu.. uważam, że nie ma powodu do wstydu.. nie wyobrażam sobie jakby go miało tam nie być. To bardzo wzmacnia zaangażowanie ojca, widzi, jak dzidzius się rozwija i przeżywa to równie bardzo jak przyszła mamusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwonilam do mojego lekarza czy moge jutrona wizyte przyjsc z plytka zeby sobie wszystko zarejestrowac a on mnie zbyl ze takie cos dostane w 27 tyg na jakims innym badaniu nie uslyszalam jakim i sie szybko wylaczyl :. dziwie sie troche zachowal ale kij najwazniejsze ze mowil ze jutro wszystko bedzie wpisywane w rejestr cokolwiek to znaczy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...