Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tak ok rośnie sobie zdrowo, w następnym tyg. jedziemy na posiew moczu i ja dopiero trzęsę portami bo boję się żeby nie było żadnych infekcji w moczu , ale jestem dobrej myśli ☺️ A mój mały waży 3360 już, przed szpitalem tylko 2860
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to pieknie rosnie chlopaczek 🙂 moj mial we wtorek przy wypisie 3790 a w czwartek juz sie poschizowalam ze spada na wadze bo spal po 4,5 godzin i malo jadl ale poszlismy do przychodni i misio wazy 3840 🙂
Ja juz dzis dalam mocz malego do analizy alke byly jaja ze zdobyciem tego cennego plynu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Martuś, miał nawet fioletowe stópki mimo założenia śpioszków i grubych skarpetek to normalne, rączki to samo do tej pory ma zimne jeżeli ma je nie pod kołderką tylko na wierzchu dlatego dzieciom sprawdza się temp na karku czy nie jest im z zimno... 😉 A to że mają zimne nóżki i rączki to jest też oznaką że nie mają temperaturki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
pisałam ale moj post został bez odzewu 😞 seks był ale dalej nic sie nie dzieje 😞a na obiad miałam rybke ziemniaki i buraki


o ty małpo ja dopiero teraz weszlam i nie widziałam 😞 twojego posta o seksie 😞 może za mało ci dał swojej mocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
pisałam ale moj post został bez odzewu 😞 seks był ale dalej nic sie nie dzieje 😞a na obiad miałam rybke ziemniaki i buraki


o ty małpo ja dopiero teraz weszlam i nie widziałam 😞 twojego posta o seksie 😞 może za mało ci dał swojej mocy 😁

kurde Madziocha dał tyle ile miał 😜a czułam sie jak słonica jak nogi rozłozyłam aż mi głupio było ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
a ja wam nie zdazylam napisac ze sobie zaryckalam tak troszke w czwartek wieczorem kolo 23 a o 5 rano odszedl mi czop i zeczeluy sie wody saczyc i jak moj mnie trzymal za reke na sali porodowej podczas skurczy to miaal taka mine winowajcy ze szok 😁 😁 😁 😁


I prawidłowo Martuś oni muszą się czuć winni żeby coś do nich dotarło bo tak to za Chiny nie zrozumieją 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
ufff to super moj ma jeszzce lekko sine stopy i raczki ale to podobno moze tez byc od jeszcze niewytworzaonego dobrze krazenia no nie?? A skore na raczkach i nozkach ma tak chocby popekana ze skorkami zluszczona lekarz nic na to nie mowil jednak mnie to zastaanawia


marta nie przejmuj się taką skórą to jest normalne 🙂 wystarczy oliwkować a małemy zejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Martuś to z pewnością od krążenia, spróbuj mu pomasować chwilkę stópkę a zobaczysz że zrobi się koloru normalnego hehe 😉 A ta złuszczona skórka cóż niemowle ma bardzo suchą skórę dlatego trzeba ją starannie nawilżać np oliwka u mnie bardzo się sprawdza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...