Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Magda mój od 2 może 3 tyg non stop się cieszy do mnie jak głupek i wystawia język 🙂
i radość wielka jak ja zrobię to samo 😁 hehe
także się nie martw :P

Gocha - nie denerwuj się 🙂 nie da się nic z tymi bluzami zrobić?
tak z tym praniem jest.. ja też się już tyle razy nacięłam, że teraz każdą kieszeń sprawdza, odwracam na drugą STRONĘ, ITD:p

A tunikę to już 5 raz odkładam brudną bo się boję, że mi ją coś zafarbuje:P

heh.. dostałam właśnie od treściowej czerwoną sukienkę na lato 😁 trochę boczki musze zgubić i zajebista będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Magda Adziula stara a nie Ty:P

jak zrobię jakieś foto to pokażę:P

a mój Mati właśnie włożył stopę do buzi 😁 od miesiąca się z nią szarpie i wreszcie się udało! 🙂 hehe

a ja się biorę za wybieranie zdj do wywołania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
my po ZAJEBISTYM popoludniu
konrad na pasach walnal mlodego rowerzyste dopiero godz temu wrocil do domu mnie odwiozl wczesniej a sam jezdzil po szpitalach a poptem siedziala na komendzie
chuj wi co bedzie ma czekac na telefon bo gowniarzowi nic nie jest a my mamy blotnik jebniety i kawalek rejestracji 🥴 😠 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak polskie swiatla
jak nic mu nie ma to moze machna reka mam nadzieje
heh bylam w opolu i tam sa swiatla na czas czekasz na pasach 40 sekund a na przejscie masz 10 sekund
ciekawe co za debil to wymyslil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izus teraz zauwazylam ze nickus ma pierwszego zabalka gratuluje 🙂
No niestety tylko ze kurwaa na pasach nie wolno jechac rowerem a na policji stwierdzili ze niby wlasnie w tym miejscu mozna i teraz chuj wi
a najsmieszniejsze jest to ze moj praworzadny maz sam sie zglosil na plicje po calym zdarzeniu jak juz wezwal rodzicow malego oni przyszli po galerie(bo to obok niej sie dzialo) zawiozl ich na przeswietlenie i potem wrocil po mnie po galerie i pojechalismy na ta policje bo chcial sie alkomatem zmierzyc coby mu o 20 nie zapukala jak naprzyklad bedzie po piwie bo staremu tego synka by sie np odwidzialo i by zglosil sprawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarbie to wina tego malucha ze nie patrzy z tego co piszesz to konrad jechal przepisowo
z drugiej strony to dobrze zrobil ze sam to zglosil stawia go to w lepszej sytuacji zobaczys bedzie dobrze
tak malemu w polsce zaczely wychodzic a dzisiaj juz caly sie wybil a idzie mu caly dol i maly nie jest marudny czasami troche jeknie ale nic specjalnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mam nadzieje ze sprawa sie zakonczy bez zadnych konsekwencji prawnych dla kondzia wiesz on ma dopiero niecaly rok prawko ja jak narazie 2 razy oblalam przed ciaza i dalam sobie spokoj wiec jakby jemu teraz zabrali to mialabym mega presje zeby zdac :/ a chce na spokojnie w lato lub na jesien isc
wiem ze dobrze zrobil bo ten gliniarz mu mowil ze powien byl na miejsce wypadku wezwac policje bo jakby np niedajboze mlody wsyiadlna amen w aucie jak go wiozl na przeswietlenie to kraty murowane dla konrada 🤢
Super ze Nick nie marudzi :0 to pierwszy szczerbolek jest 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...