Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

to moj urwisek pierwszy z zabkami wyskoczyl
kurde wszyscy mi mowia ze to nie mozliwe ze tak rosnie taki silny spokojny i usmiechniety ciotka sie zapytala gdzie ja takiego wielkoludka trzymalam hihihi no i zachwyceni tym mleczkiem ze nick je sam i podnosi sobie butelke i trafia do buzi hihihi moje kochane dzieciatko robilo furore na tym moim zadu.........piu hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zajrzałam 😜obzarta znowu kiełbasa z grila 😁
[URL=http://img840.imageshack.us/i/20110402584.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8564/20110402584.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img858.imageshack.us/i/20110402588.jpg/][IMG]http://img858.imageshack.us/img858/4778/20110402588.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza gratulacje dla Nicka 🙂 pierwszy październikowy ząbek:P hehe

Gocha - jak Adrianek już siedzi 🙂!!! mój też się zabiera.. ale jeszcze chwiejnie:P
a no i fryz najlepszy!

A ja się wściekam... łeb mi pęka 😞 już nie wiem co zrobić żeby nie bolało..
poza tym czekam na okres.. czekam i czekam... popierdolony organizm mam 😞 wg mnie powinnam go już mieć.. wg innych for i ogólnie neta wcale nie muszę.. ehh...
Do wczoraj bolało mnie podbrzusze - dzisiaj nie boli ale to najprawdopodobniej efekt tego, że na ból głowy wzięłam baaardzo mocną tabletkę, która działa bardzo rozkurczowo też na te menstruacyjne bóle.. wkurwiam się bo nie wiem na czym stoję! :/

dobranoc:* i miłej niedzieli :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj na poczatku lecial do przodu teraz jest lepiej mam nadzieje ze za niedlugo tez mi bedzie siedzial
przez zabki troche mu sie przestawilo spanie czasem budzi sie nad ranem i musze dac mu flache a idzie mu caly dol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.


a o co w ogóle chodzi bo nie kumam 😉 ale ja tępa brunetka jestem więc mam prawo nie kumać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
admin napisał(a):
Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.


a o co w ogóle chodzi bo nie kumam 😉 ale ja tępa brunetka jestem więc mam prawo nie kumać 😁


prosby o glosy w naszym slynnym konkursie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my po weekendzie u rodzicow wpadlam tylko powiedziec slodkich snow
Gosiu sliocznie wygladacie na zdjeciach z grilla piekniusio
Miloszku kochany nasz pierwszy polroczniaku duzo duzo zdroweczka szkrabku !!! 🙂
Gosiu narazie nic sie nie wyjasnilo a gowniarzowi co nam wjechal pod samochod nic nie jest lekko obity tylko za to Konrad ma traume choolerna i jezdzi samochodem 40 na h biedny 😞
spadam laseczki jutro z rana was nawiedz i macie tu sioedziec na kawci 😜
Jutro zaczynam 2 faze dukana i moge wreszcie jesc warzywka moje ukochane mniaam 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
hej my po weekendzie u rodzicow wpadlam tylko powiedziec slodkich snow
Gosiu sliocznie wygladacie na zdjeciach z grilla piekniusio
Miloszku kochany nasz pierwszy polroczniaku duzo duzo zdroweczka szkrabku !!! 🙂
Gosiu narazie nic sie nie wyjasnilo a gowniarzowi co nam wjechal pod samochod nic nie jest lekko obity tylko za to Konrad ma traume choolerna i jezdzi samochodem 40 na h biedny 😞
spadam laseczki jutro z rana was nawiedz i macie tu sioedziec na kawci 😜
Jutro zaczynam 2 faze dukana i moge wreszcie jesc warzywka moje ukochane mniaam 🙂)))

Cześć Marta, wysłałem Ci maila, sprawdź proszę pocztę.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
nie wiem czy dobrze rozumiem tzn.,że nie można o głosy prosić??

Wysyłając każdy post, po lewej stronie od klawisza "Wyślij wiadomość" jest krótka informacja, wraz z linkiem do Regulaminu Forum - zapoznajcie się z nią, to wszystko będzie jasne. Nie można m.in. prosić o głosowanie w konkursach i rozsyłać linków do tych konkursów - a zwłaszcza na różnych wątkach. Jednym słowem - KONIEC ZE SPAMOWANIEM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...