Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
babolki mój Kami od 2-3 dni robi kupę nie śmierdzącą czyli jak zrobi wcale jej nie czuć i już 2 raz jak mu dupsko odparzyła wczoraj jak go kąpałam i mu myłam dupkę to tak biedny płakał 😞 aż mi z wanienki uciekał i jak mu dupkę kremowałam to samo.......
A dzisiaj to samo zrobił kupkę i zasnął i nie powiem jak ona wyglada.........ale już ją posmarowałam tormentiolem i zobaczymy wieczorem czy mu zejdzie troche...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis rano dał taki koncert ze nawet do szkoły z Kamilem nie pojechalismy 😞powiem Ci dzisiaj pierwszy raz od roku sie popłakałam z bezsilnosci bo codzien jedno i to samo od rana wrzask i tak całymi dniami juz mi sił brak 😞ale co tam trzeba wytrzymac jakos te wrzaski piski i wymuszania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale nie wiesz czemu płakał? może mu coś dolega?
wierze ci ,że się popłakałaś bo jakby nie było to masz od urodzenia płacz i darcie z przerwą na sen krótki ale zawsze......... kurcze nie wiem co mu może być a może on chce ten sposób wyłudzić coś np.zainteresowanie albo coś czego mu nie wolno

wczoraj dałam mojemu kapuśniaku z kiszonej kapuchy wcinał aż mu się trzęsły uszy nie wspomne o miesie ,które pożerał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja byłam na nugetsach w mc donaldzie po lekarzu bo obiadu nie zdarzyłam ugotowac 🙂a ten jego płacz to tez wymuszanie ale nie moge dopuscic do tego ze starszy nie bedzie miał co rano jesc bo Adrian płacze dzis nawet sniadania mu nie mogłam zrobic a głodny do szkoły isc nie moze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze no faktycznie nie możesz zaniedbywać jednego kosztem drugiego niestety musi się nauczyć czekać ......... szkoda mi go ale niestety musisz nie masz wyjścia
A twój Kamil nie wkurza się o to ,że Adi jest taki złośnik mały?
Bo moja Angelka czasem tak wyzywa na młodego ,że masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babole my o 17 wrocilismy ze spaceru a dupy to nam zmarzły hehe Gosia nie martw sie moj mały tez wymusza ale trza stanowczo nie powiedzieć, tylko nie daj boze przemocy nie uzywac bo to niczego nie załatwi wrecz nasili.. moj mały tez czasem wyje nie wiadomo czemu ale po chwili mu przechodzi jak zrozumie ze nic nie wskóra..

a my szczepienie w poniedziałek mielismy i powiem wam Aleks dzielny był hehe dopiero po fakcie jak juz dotarło co sie stało to sie skrzywił ale przestał no i pozniej był troche marudny bardziej niz zwykle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...