Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
coś na poprawę humorku 😉 zobaczcie jaki z nas dzielne kobiety! 🙂

"Zastanawiasz sie czy pracuję?? Oooo tak, JESTEM MAMĄ. To sprawia, że jestem zarówno budzikiem, kucharką, sprzątaczką, kelnerką, lekarzem, nianią, pielęgniarką, stróżem, fotografem, doradcą, szoferem, studentką, organizatorką przyjęć, osobistym asystentem, księgową, BANKOMATEM, pocieszycielką, nigdy nie mam urlopu, wolnych dni ani płacone kiedy jestem chora. Pracuję dzien i noc. Jestem na dyżurze całą dobę do końca mojego życia. I dlatego jestem z siebie dumna."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
Hej kochane 🙂
coś na poprawę humorku 😉 zobaczcie jaki z nas dzielne kobiety! 🙂

"Zastanawiasz sie czy pracuję?? Oooo tak, JESTEM MAMĄ. To sprawia, że jestem zarówno budzikiem, kucharką, sprzątaczką, kelnerką, lekarzem, nianią, pielęgniarką, stróżem, fotografem, doradcą, szoferem, studentką, organizatorką przyjęć, osobistym asystentem, księgową, BANKOMATEM, pocieszycielką, nigdy nie mam urlopu, wolnych dni ani płacone kiedy jestem chora. Pracuję dzien i noc. Jestem na dyżurze całą dobę do końca mojego życia. I dlatego jestem z siebie dumna."


szczera prawda 😘 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze w pol godziny ciezko jest nam sie zgrac
caly tydzien pracuje w koncu ruszyla robota czekam na grafik na nastepny tydzien boje sie ze znowu bedzie postuj tak jak przez ostatnie trzy tygodnie a w wolnym czasie cwicze z nickim
jestem strasznie przemeczona ostatnio nie mam chwili odpoczynku
maly zaczol pedzlowac szafki w koncu zaczyna rozrabic i dogania rowiesnikow ale dalej jest duzo do tylu chce jak najszybciej to nadgonic z nim
i wlasnie sie obudzil zlosnik maly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babki, Gosia pewnie ze mozemy tylko widzisz takiego pechorca mamy ze jak jedna z nas jest to drugiej nie ma i tak w kołko heh
ja sie szykuje bo dzis robimy małe polowanko na kurtałke dla młodego moze cos fajnego wychaczymy heh, jakby co to wieczorkiem powinnam zawitac
miłego dnia dziołchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej kochane mamusie wwwwwwrrrrrróóóóóciłam na stałe mam nadzieje ze przyjmiecie mnie na nowo???? 🙂 🙂 🙂i pokierujecie co i jak bo ja jako jedyna z brzuchem tu jestem he he 🙂my jak wiekszosc z was juz po roczku Mati ma tylko 4zeby i od tygodnia chodzi lecz niepewnie na roczek 06.10.2011 wział kielicha moze bedzie abstynent????dobra ide nadrobic z jakies2tys stron kochane ale jestem juz na stałe obiecuje i całuje wszystkie maluszki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdus co tu opowiadac niewiem od czego zaczac karmie piersia cały czas mały chodzi ale czesciej glebe zalicza ma 4zeby i wczoraj był szczepiony gdzie nie bardzo to zniósł i znosi taki cyc z niego zazdrosny o rodzenstwo charakterek ma diablik mały no i dopiero na swieta bede miała chrzinyproblemy koscielne bo ja nie po slubie wiesz....szkoda gadac tak za wami teskniłam kiedys 3tys stron przez telefon nadrabiałam płakałam i smiałam sie zarazem teraz tez bede chciała nadrobic ale to potrwa zapewnw 🙂musze pododawac fotki zmienic swój obrazek ale pojecia nie mam jak to zrobic robie tez prawo jazdy pracuje i walcze z wiatrakami a co u Was pisz Kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde czyli u ciebie wszystko do góry nogami 😉
niestety kościół zawsze lubi stwarzać problemy 🤔
jednym słowem twój Mateuszek będzie miał trudny charakterek 😁 już stawia rodzeństwo do pionu 😁
a prawko ci sie przyda bo to jednak niezbedna rzecz i cholernie ułatwia życie 😉
zaglądaj częściej do nas 😘
a i jestem pełna podziwu ,ze jeszcze karmisz cycolem pewnie suty masz wyciągnięte jak wentle od kamaza 😁 😁 (taki żarcik na powitanie) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babolki miałam sie wieczorkiem pojawic no i jestem ale z niefajną wiadomością .. skreciłam kostke (fuck) i założyli mi dzis szyne gipsowa a w poniedziałek reszta gipsu i dokładniej sprawdzą czy pękniecia nie ma bo dzis za duzy obrzek w tym miejscu byl i nie szlo sprawdzic tak zakonczyło sie polowanie na kurtałke dla Aleksa yhh jestem wsciekła na siebie nie dosc ze tyle problemów to jeszcze tak nieudolnie lazłam yhhh 😠 😠 😠 a 😠 boli cholernie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...