Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
powiedział że mam do wyboru albo zwykły dopler (czy jak to sie tam pisze) albo mam sobie iść na prenatalne ale skierowania mi nie dał bo wtedy one są bez płetne ale musza być ukierunkowane konkretnym niepokojem o cos lekarza ;/
i nie nic nie mówił kim jest tyle że jest małym myszo skoczkiem bo co go ogladamy to kreci się tak że nie da sie serca uchwycić tylko po kilka razy trzeba próbowac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha ok 🙂 to fajnie bedzie zywy dzidzius widocznie 🙂moj tez tak skacze na usg centralnie jakby wiedzial ze jest podgladany 😁 teraz 6 go zobacze juz sie nie moge doczekac 😁ide sobie puscic jakis film na dvd bo nuda a do tego kregoslup dzis strasznie boli chyba go troche przesililam przy sprzataniu bo madra glowa w dwie godz ani jednej przerwy se nie zrobila 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z nfz 🙂 fajny taki jest i pogada i opowie wszystko po co robi nawet sam mi namiary daje jak mam zrobić coś czego nie ma np u niego w przychodni 🙂 w ogole już znajoma do niego chodzi i chodziła jak była w ciąży i też wszystko ok wiec na razie jest dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję dziekuję. Gosiu a jesz nieraz coś takiego jak gorący kubek w Polsce? bo ja dziś jadłam i tato mói do mnie że krzywdę dziecku robię, może faktycznie za dużo chemikalii no sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj takich wynalazków nie jadam bo byłby straszny wstyd siedzę cały dzień w domu więc mam czas zawsze coś ugotować zresztą jak bym nie miała Kamila to ja sobie nie muszę gotować ale dziecko zjeść porządnie musi 🙂 ale myślę że taka zupka od czasu do czasu nie zaszkodzi dzidzi jak masz taką zachciankę to sobie nie żałuj ja wogóle jestem zwolennikiem normalnego jedzenia a nie pasztetu nie wolno kawy tez nie jajek też wolno wszystko tylko z umiarem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu jem to na co mam ochotę, czasem mam tak ze zjem 3 banany na raz tak jak ty a czasami mi sie nie chce wogole i pije marchwiowe soczki poprostu 😉 Przewrażliwiony jest poprostu chyba datego że zostanie dziadkiem po raz pierwszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...