Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
mówię ,że się aż podnieciłam tą wiadomością i też bym chciała ☺️ 🤪 ja stawiam ,że aga będzie następna z porodem

Aga ale chyba od Was z listopada czy sie myle bo nasza Aga pisząca ma już 2 smyków i nic mi nie wiadomo żeby 3 był w drodze 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
mówię ,że się aż podnieciłam tą wiadomością i też bym chciała ☺️ 🤪 ja stawiam ,że aga będzie następna z porodem

Aga ale chyba od Was z listopada czy sie myle bo nasza Aga pisząca ma już 2 smyków i nic mi nie wiadomo żeby 3 był w drodze 😁 😁 😁 😁


no przecież ,że nasza Aga 😁 i wiem ,że wasza Aga ma dzieciaczki 😁 jestem tępa ale nie do tego stopnia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Gogr czy wiesz coś o Agnieszce ??dalej jest w tym szpitalu??

W bodajże pisała, że bez zmian.. pisałam do niej dzisiaj eska ale bez odzewu.. myślę, że jest jeszcze w szpitalu bo się nie zapowiadało, żeby miała wychodzić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
wiecie co byłam pewna ze to pani M napisała ja patrze a to Martuska z takim info az wydałam okrzyk radości powaznie 😁


hmmm... pani M to raczej nam nie da znać;p;p chyba, że depresja w euforie się przeistoczy;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
wiecie co byłam pewna ze to pani M napisała ja patrze a to Martuska z takim info az wydałam okrzyk radości powaznie 😁


hmmm... pani M to raczej nam nie da znać;p;p chyba, że depresja w euforie się przeistoczy;p;p


ewentualnie założy nowy profil dla niepoznaki ,że jakaś nowa dołączyła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
no tak Gocha listopad podumiera to na pażdziernik przeszłaś a ja jedna z listopadówek zostanę 😞 i nikt nie będzie ze mną pisał 😞


Jakby początki depresji zauważam.. jakieś urojenia już;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...