Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moj zasypia o 20:30 po kapieli i mleku budzi sie kolo 22,potem kolo 24 i potem roznie po 1 albo po 2, po 4 i o 6 juz oczy wielgasne robi a w dzien przesypia z 3,4 godzinki wiec tez niezaciekawie a wczesniej juz sie juz fajnie budzil tylko raz kol 2 na mleko :/ aha i oczywiscie w nocy co chwila cycek bo inaczej nie zasnie spowrotem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej hej! 😁
ze szczepienia jutrzejszego nici - lekarki nie ma:/ spróbujemy w środę..

A ja dzisiaj przespacerowałam się z Kubim po sklepach i wyszłam z nową bluzeczką, sweterkiem i paskiem 😁 ah ah 😁 😁
Trza się brać za naukę:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ma 70 cm i 8355g
plakal na szczepieniu ale babka powiedziala ze jest mocniej rozwiniety i bardzo szczesliwy mowila ze moglaby sie z nim bawic godzinami i ze jest zdrowiutki jak rybka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki madziu a niech piesek drapie tesiowa 😁 😁heheh ze tak powiem,
mam nowa wiadomosc moj maly szogunek już sam obraca sie z pleców na bok wczoraj takim tak sie obracał ze wykonał połobrót wokół wlasnej osi a na koniec odwrócił sie do ściany i z nią gadał 😁, a dzis wytrąbił tez bez zająkniecia butelke mleka, ze 180ml wypił 150 i nawet nie plakał jestem dobrej mysli ze załapie ze butelka nie gryzie 😁 😁 bo w cycolach coraz mniej mleka 🤨 nas szczepieni czeka dopiero 3 marca ale to juz trzecie.. ciekawe jaki juz klocuch z Aleksa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...