Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobrze ,że mam lampka to se odwróciłam ,żeby Mateuszka zobaczyć jakśmiga 😉 no ładnie zasuwa
a przepraszam gdzie na drugim filmie był bałagan??

mój też by chodził dłużej ale ta krosta mu przeszkadza bo co stanie stópką to zaraz na czworaka 😞
i mam z tym iść do dermatologa bo to może być inna odmiana kurzajki a ona za takie coś się nie bierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale najśmieszniejsze jest to ,że jak jej mówię ,że na stopie mu sie zrobiła taka krosta podobna do kurzajki a ona twardo twierdzi ,że takie maleństwa nie mają kurzajek dopiero jak zobaczyła to stwierdziła ,że to może być jakaś inna odmiana......... moja Angelka też ma na stopie ale w innym miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no naprawdę ale z was cipki włochate... jak mnie nie ma to gadacie az trzeszczy i nie idzie nadrobic a jak ja sie pojawiam to nagle wszystkie znkają... mam focha na was 🤨

my dzis na zakupach bylismy kupilismy małemu kurtałke, czapkę i spodenki fajne cieplutkie, szukalismy butów ale bez małego na oko ciężko bo rozmiar rozmiarowi nie równy.. Jeszcze pozostaje jakis gruby kombinezon i butki. Moj mały szogun własnie sie obudził a ja po tej wyprawie jak inwalidka noga napierdala ze szkoda gadac i mam za swoje bo zachciało mi sie stąpac bo nie bolało a teraz... ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do waszych rozmów o włażeniu na różne rzeczy Aleks do perfekcji opanował już samodzielne włażenie do swojej fury na na motorek tez ale na początku tyle upadków zaliczył.. nawet do huśtawki się pchał ale nie udało mu się. a ostatnio coś znów boi się sam chodzić i łapie się znów wszystkiego ja nie wiem co z nim jest.. najpierw pokazuje ze coś umie a później nagle przestaje to robić...ehh łobuz i leniuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...