Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ babki
Iza to super wiadomość a nie mówiłam ze już wkrótce dogoni rówieśników i dogonił. Nicki to dzielny chłop!
Gosia to ty jutro mu tak zrób.. A chociaż trochę wcześniej cie o tym, poinformował czy nagle wypalił ze idzie na piwko?

u nas dzisiaj dziadek wrócił z trasy i przywiózł małemu bębenek taki wiecie wieszany na szyje z pałeczkami.. no a Aleks jak to Aleks bębenek ze sobą i heja bum bum bam bam .. no i poszalał a mi za to od tego łeb pęka do teraz ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha za kare mu obiadu nie rób tylko weź dzieci i idź na miasto zjeść....

Kamilowi się tak spodobało samemu chodzenie ,że od wczoraj się non stop [puszcza i chodzi tak jak Mateuszek kiedyś od stołu do telewizora od tel. do fotela itd.

bry babolki 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kochaniutkie
malemu udalo mi sie kupic ten kombinezonik w ksztalcie misia
inhalacje pomagaja ale wczoraj jak poszedl spac zaczol sie strasznie dusic zaczelam panikowac a moj powynosil cale pranie z jego pokoju i dusznosci minely 😞 😞 😞
dzisiaj mamy fizjoterazpie ciekawe co rehabilitantka powie na jego raczkowanie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane jestem tylko córcia wykorzystała mi dzienny internet i moge korzystac z niego w nocy od 12 do 8rano ale lipa a wtedy to ja spie.....u mnie wszyscy zdrowi Mati juz biega he he słodko to wyglada mam nadzieje ze u Was tez wszystko jest ok dzis w nocy bede was czytac pozdrawiam i buziaczki dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heej 🙂
ja po wczorajszych zakupach... wydaliśmy duuużo kasy ale niewiele z tego trafiło do mnie 😠 no ale trudno. Najważniejsze, że kupiliśmy to co planowałam 🙂
Mateusz całą noc ryczał... kurwa ja już nie mam siły 😞 spałam 2 godz na kanapie w salonie bo jak mnie tylko wyczaił to zaczynało się od nowa.. łeb mi pęka! 😞
A co do chodzenia to młody do perfekcji opanował wstawanie 🙂 robi to w takim tempie, że sama się mu dziwię 🙂 no i też już cały czas na nóżkach! 🙂 i wychodzi mu to coraz mniej "pingwinowato" 😁

chodźta na kawę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przeszczesliwa
rehabilitantka jest bardzo zadowolona
poogladala malego z wszystkich stron i powiedziala ze maly lepiej sie rusza mocniej obraca jest sprawniejszy pozycje przy raczkowaniu sa odpowiednie i teraz przyjdzie po czterech tygodniach chce zobaczyc zmiany po tak dlugiej przerwie a w razie pytan czy jakis problemow mamy dzwonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...