Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😘 😘 😘byłam z miskiem u dermatologa i pani dr. powiedziała ,że to nie jest ani brodawka ani kurzajka i musimy jechać do chirurga dziecięcego bo w/g niej jest tam ciało obce i musi to zobaczyć chirurg i ona powie co dalej......... tak więc jutro rano do chirurga

kwoki moje kochane nie dołujcie się bo macie wspaniałe dzieci i to one powinny nas zawsze podtrzymywać na duchu 😘 😘 😘 😘 😘 😘 i dla nich żyć i się uśmiechać 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
😘 😘 😘byłam z miskiem u dermatologa i pani dr. powiedziała ,że to nie jest ani brodawka ani kurzajka i musimy jechać do chirurga dziecięcego bo w/g niej jest tam ciało obce i musi to zobaczyć chirurg i ona powie co dalej......... tak więc jutro rano do chirurga

kwoki moje kochane nie dołujcie się bo macie wspaniałe dzieci i to one powinny nas zawsze podtrzymywać na duchu 😘 😘 😘 😘 😘 😘 i dla nich żyć i się uśmiechać 😘 😘
o kurde a z kad ciało obce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej madziula 🙂

noga -ehh nieszczęsna noga - do wczoraj było już całkiem dobrze i mniej bolało i w ogóle ale pojebały mi się nogi i zamiast wskoczyć do łazienki ta zdrowa to wskoczyłam ta w gipsie i myślałam ze mnie ch.. strzeli ze tak brzydko powiem czyli boli dalej 🤢 ale w przyszły poniedziałek może już mi ten gips ściągną i wiecie co (wybaczcie skromność ;p) to będą moje urodzinki 🤪 🙂 u ciebie jak samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
jula to które to już urodziny setne 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 bo nie wiem czy śpiewać 100lat czy 200 lat 😉


ty bezczelny małpiszonie 😜 😜 🤪 🤪 no no setne ☺️ 😁 skad wiedziałaś??
ale tak serio nie ukrywam ze nie taka młoda i nie taka stara jestem 24 się kłania i tylko 6 lat do 30 brr ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
hmmm czy bez bólu to nie wiem bo on nie da się tam dotknąć obcej osobie 🤨 i będzie ryk na całą przychodnię


od razu mi się przypomina jak zaliczyłam glebę wtedy z ta nieszczęsną noga i Ł do mnie z małym podbieg zaraz jakieś 3 babki się zatrzymały żeby pomoc i on mnie na ręce bezy zanieść do samochodu a Aleksa dał jakiejś kobiecie żeby go poniosła za nami tak się rozryczał aż mi się płakać bardziej chciało i patrzał się tak jak by go zabierali raczki wyciągał ja tam mu krzyczałam żeby nie płakał bo mamusia i tatuś są blisko a on i tak płakał aż się zanosił..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu rozwiń znaczenie słowa świętować;p bo ja chyba znam te prymitywne: siedzieć w domu i jak mi naleją to wypić drinkacza ☺️

z reszta jak można świętować z nogą w gipsie 😁 ale tak czy siak będzie to 7 listopad czyli przyszły pon. więc mam nadzieje ze ściągną mi ten gips bo wtedy właśnie mijają dwa tygodnie 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem
pewna szm...........ta nagadala ze urodzila wczesniaka anie
a inna dziewczyna znalazla te zdiecia na internecie i to napewno nie byly jej
z trojaczkami to tez ona i tatomich to wszystko ta sama osoba zrobila w konia wszystkich pokoleji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
ja wiem
pewna szm...........ta nagadala ze urodzila wczesniaka anie
a inna dziewczyna znalazla te zdiecia na internecie i to napewno nie byly jej
z trojaczkami to tez ona i tatomich to wszystko ta sama osoba zrobila w konia wszystkich pokoleji


co ty? to z tymi rzekomymi trojaczkami to też ona? może to jakaś laska z chora psychiką która za wszelką cenę chciałaby mieć ale nie może i z zazdrości fiksuje... bo tylko takie wytłumaczenie rzuca mi sie na myśl, bo jaki cel miałaby w tym inna osoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula napisał(a):
sweety napisał(a):
ja wiem
pewna szm...........ta nagadala ze urodzila wczesniaka anie
a inna dziewczyna znalazla te zdiecia na internecie i to napewno nie byly jej
z trojaczkami to tez ona i tatomich to wszystko ta sama osoba zrobila w konia wszystkich pokoleji


co ty? to z tymi rzekomymi trojaczkami to też ona? może to jakaś laska z chora psychiką która za wszelką cenę chciałaby mieć ale nie może i z zazdrości fiksuje... bo tylko takie wytłumaczenie rzuca mi sie na myśl, bo jaki cel miałaby w tym inna osoba?


nie mam pojecia dostala bana na caly serwer dlatego jest numer IP zeby sytuacja sie nie powtorzyla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...