Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
no własnie nie wyobraźcie sobie sąsiad im pojechał na pole i wyciął starą suchą wierzbę i dziś sobie podjechał i sobie ją tnie. No to ojciec mojego tam poszedł bo co jakiś koleś po jego własności zapierdziela a ten mu ze porządek robi bo to nie jego drzewno. bez pozwolenia bez niczego i teraz rodzicom mojego grozi kara za bezprawne ścięcie drzewa mimo ze to nie oni zrobili .. co za kutas ze tak brzydko powiem z tego sąsiada.
😮 😮 😮 to mozna sobie tak u kogos drzewo scinac? 😲



no właśnie nie można bo trzeba mieć pozwolenie a on sobie pojechał jak ich w domu nie było i ściął a dziś przyjechał po nie taki H.. a ze oni dowodów nie mają to jest pozamiatane bo zgłości to trezba do gminy nie ważne czy na twojej posesji czy nie trzeba miec pozwolenie na ścinkę i zbiór i teraz sa osrani bo prawdopodobnie grozi im 20 000 kary chyba ze dostaną 10 bo jest taka możliwośc to zapłacą tylko 2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
no to faktycznie nie ciekawie 🤨 🤨
ale sam się obudził czy ktoś?
sam i jeszcze małpa w domu spac nie chce tylko najlepiej na dworze 🤢


a np.jakby spał przy otwartym oknie???
bo o ile kojarzę to ty balkonu nie posiadasz.....
może przy szeroko otwartym by spał dłużej tylko tyle ,że w domu by było zimno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
no własnie nie wyobraźcie sobie sąsiad im pojechał na pole i wyciął starą suchą wierzbę i dziś sobie podjechał i sobie ją tnie. No to ojciec mojego tam poszedł bo co jakiś koleś po jego własności zapierdziela a ten mu ze porządek robi bo to nie jego drzewno. bez pozwolenia bez niczego i teraz rodzicom mojego grozi kara za bezprawne ścięcie drzewa mimo ze to nie oni zrobili .. co za kutas ze tak brzydko powiem z tego sąsiada.
😮 😮 😮 to mozna sobie tak u kogos drzewo scinac? 😲



no właśnie nie można bo trzeba mieć pozwolenie a on sobie pojechał jak ich w domu nie było i ściął a dziś przyjechał po nie taki H.. a ze oni dowodów nie mają to jest pozamiatane bo zgłości to trezba do gminy nie ważne czy na twojej posesji czy nie trzeba miec pozwolenie na ścinkę i zbiór i teraz sa osrani bo prawdopodobnie grozi im 20 000 kary chyba ze dostaną 10 bo jest taka możliwośc to zapłacą tylko 2000
😮 😮 😮normalnie zabiła bym gnoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
no to faktycznie nie ciekawie 🤨 🤨
ale sam się obudził czy ktoś?
sam i jeszcze małpa w domu spac nie chce tylko najlepiej na dworze 🤢


a np.jakby spał przy otwartym oknie???
bo o ile kojarzę to ty balkonu nie posiadasz.....
może przy szeroko otwartym by spał dłużej tylko tyle ,że w domu by było zimno
madzior ja mam droge pod oknem i jest zajebiscie głosno tak tez próbowałam i niestety nic z tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szkoda gadac...
madzia moj też jakis taki nijaki jest raz jest ok a raz nie i płacze i dalej z noska leci katar jak byk dobrze ze nie kaszle..

madziucha ja bym chciała szmeges teges ale on sie boi ze mnie w nogę urazi wczoraj mnie juz nie bolało i H musiałam skoczyc na nia ale i tak mowie : A ty czemu sie na mnie nie rzucasz.. A on: a jak to sobie wyobrazasz z tą nogą w gipsie myslisz ze czemu spie na skrawku łóżka zeby cie w noge nie urazic hahah a dzis jak an złosc okres dostałam jeszcze i nawet jakby sie skusił to jak? Hahaha

ale juz mi obiecał i powiedział ze jak mi ściągną gips i mnie noga nie będzie bolała to mam gorset założyc 😁 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
to nie ciekawie masz okno przy ulicy 🤢 🤢
no to nie wiem co jeszcze można ci doradzić hmmmmm
madzior mnie tylko pozostało sobie w łeb strzelic ale to i tak huj bo spluwy brak 😁 😁 😁 😁


to kup se taki na wodę 😁 😁 😁jak se strzelisz to zaraz się ockniesz co zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
to nie ciekawie masz okno przy ulicy 🤢 🤢
no to nie wiem co jeszcze można ci doradzić hmmmmm
madzior mnie tylko pozostało sobie w łeb strzelic ale to i tak huj bo spluwy brak 😁 😁 😁 😁


to kup se taki na wodę 😁 😁 😁jak se strzelisz to zaraz się ockniesz co zrobić 😁
nie ja chce kałacha co by raz było a konkretnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
to nie ciekawie masz okno przy ulicy 🤢 🤢
no to nie wiem co jeszcze można ci doradzić hmmmmm
madzior mnie tylko pozostało sobie w łeb strzelic ale to i tak huj bo spluwy brak 😁 😁 😁 😁


Goscha nie przesadzaj haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
moj miał mała 37-38 wiec to chyba nie ma rególy ze wysoka 😎


jak mój miał trzydniówkę to mi doktórka mowiła ze organizm dziecka z temeraturą 38 sobie radzi bardzo dobrze i nie trzeba panikowac tylko starac sie ją obnizac gorzej jak juz ma 39 wtedy trzeba dzialac ze wzmorzoną siłą czyli jakies kąpiele i leki obnizające kładzenie w samym pampersie i przykrywanie np przescieradłemm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...