Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gocha na tyle podstawy niemieckiego znam i wiem co to znaczy:P

Pisałam (a moze i nie:P) że Matik znów całej nocy nie przespał i ogólnie dają popalić.. a ja jestem wyjątkowo wymęczona... no ale może damy radę 🙂 grunt, że mężo jutro ma wolne i przynajmniej jutro nie będę z nimi sama 🙂
Ale chyba się wieczór samotny szykuje.. jest dziś koncert (ja myślałam, że za tydz albo 2) na który obydwoje chcieliśmy pójść.. Ale mój mówił pierwszy i chce bardziej:P Więc chyba nie będe chamska i powiem, że jest jednak dzisiaj i że pomyliłam daty i powiem mu żeby szedł:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki
gratuluje tym co już chodzą i zaczynają chodzić i nickiemu za dogonienie rówieśników.
Mój tez ponownie zaczyna łazikować sam bo już chodził a tu mu coś strzeliło i ani rusz tylko za rączkę.. oby już więcej tak nie robił hehe 🙂 miłego dzionka..

A ty Gosia nie martw się,jestem z tobą, bo sama dwa dni temu tak pożarłam się z moim, ze byłam w stanie się spakować, zabrać małego i z nogą w gipsie zapierdalać na autobus.. ogólnie przesadziłam trochę bo powiedziałam mu tak jak gogruśka kiedyś swojemu ale był szał... no ale od wczoraj wieczór jest dobrze z reszta jak mnie zobaczył leżąca na podłodze to na żarty mu się nie miało... no ale i tak musiało dojść do tego ze dostałam omdlenia i w końcu pierdolnęłam na podłogę jak długa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nudy...
ja z nudów podczytywałam inne wątki i powiem Wam zęby na podłodze a oczy to już mi tak wywalio, że byście nie poznały:P

POlecam wątek grudzień 2011 i wiele innych :P hehehe
weronika co to niby wcześniaka urodziłą - Anię okazała się oszustką...
pamiętacie? na początku ciąży opisywałam Wam taką samą sytuację na innym forum na którym się wtedy udzielałam..
Szkoda mi tych lasek.. bo wiem co sama czułam. Niby obca osoba.. ale jak się z kimś spędza tyle czasu, nawet wirtualnie to może zaboleć:/
Ale i tak szok na kółkach.. jak zwykle w takich sytuacjach,...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sorry Gocha ale musiałam uciekać... bo chłopcy cyry odstawiali..

nie wiem dokładnie co się u Ciebie podziało.. wyczytałam tylko, że jakaś popijawa była...
kopnij dziada w zad i niech mu się naprawi...
jest aż tak źle, że już nerwy siadają?

widzę, że się admin wkurzył bo w profilu teraz wyświetla się też adres IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...